سرمربی تیم کشتی ناشنوایان لرستان از بی توجهی مسوولان ورزش به ورزشکاران و قهرمانان ناشنوای استان انتقاد کرد.

به گزارش خبرگزاری موج از لرستان، تیمور فروتن سرمربی تیم کشتی ناشنوایان استان از عملکرد مدیران ورزشی و عدم توجه به ورزش ناشنوایان لرستان انتقاد کرد.

فروتن، گفت: حدود 15 سال است که سابقه همکاری با هیات ناشنوایان لرستان را دارم و مفتخریم که تاکنون حدود 15 قهرمان را در رشته‌های کشتی آزاد و فرنگی به جامعه ورزشی تحویل داده‌ایم.

وی، ادامه داد: متاسفانه امکانات ورزشی ما اصلا کافی نیست و از ورزش و جوانان استان درخواست می‌کنیم رسیدگی کنند و امکانات بیشتری در اختیار این قهرمانان خاموش جامعه قرار دهند.

سرمربی تیم ناشنوایان استان لرستان در ادامه اظهار کرد: در مسابقات قهرمانی کشور که بروجرد میزبان بود نوزده استان در رشته های کشتی آزاد و کشتی فرنگی در آن شرکت کرده بودند، خوشبختانه تیم لرستان در هر دو رشته کشتی آزاد و فرنگی، مقام اول را کسب کرد.

مسوول هیات ناشنوایان لرستان به دلیل مشغله اداری، پیگیر امور ورزشکاران نیست

فروتن با اشاره به این مسابقات گلایه کرد: در مسابقات اخیر که بروجرد میزبان بود و لیکن هیئت استان نه تقدیری از تیم داشت و نه شاهد برپایی مراسمی چشمگیر و یا پاداشی برای قهرمانان بودیم متاسفانه هیات ناشنوایان استان هیچ توجهی به ورزشکاران و قهرمانان ندارد و در واقع بایستی گفت مسئول هیات استان با توجه به مسئولیت اداری که دارد هیچ انرژی برای هیات ناشنوایان استان صرف نمی کند و از این بابت ورزشکاران این رشته که بایستی بیشترین توجه را به آنها داشته باشند از این وضعیت ناراضی و گلایه مند هستند لذا از هیئت استان انتظار داریم در عملکرد خود با قهرمانان و هیئت شهرستانها تجدید نظر کند و با برگزاری نشست های هم اندیشی و جلسات مستمر به قهرمانان در سکوت رفته استان، خدمت بیشتری بکند.

ورزش و جوانان لرستان همکاری می‌کند اما حمایت نه!

وی در خصوص تعامل اداره کل ورزش و جوانان با این هیات نیز ابراز داشت: همکاری اداره ورزش خوب است اما حمایت مالی چندانی از جانب اداره کل ورزش و جوانان لرستان صورت نمی‌گیرد. لذا ورزش ناشنوایان دارای مشکلاتی نظیر تهیه لباس ورزشی، اعزام به اردوها و مسابقات و نیز عدم وجود اسپانسر است که توقع داریم توجه و مشارکت بیشتری در این خصوص صورت گیرد.

اختلافات داخلی ما را از رسیدن به هدف، بازداشته است

وی در این راستا تصریح کرد: متاسفانه مسوول هیات کشتی استان به علت پاره ای اختلافات، همکاری لازم را با مسوول هیات کشتی خرم‌آباد ندارد که این امر ما را از رسیدن به اهداف بازداشته است.

فروتن، تاکید کرد: از مسوولین ورزشی استان خواهشمندیم توسعه و رشد در همه رشته‌های ورزشی که نیازمند اعتبار است را پیگیری کنند و در این حالی ست که کماکان از تهیه لباس و اعزام اعضا به اردوها بازمانده ایم!

دکتر کوروش ساکی حامی همیشگی ورزش ناشنوایان لرستان است

سرمربی تیم کشتی ناشنوایان استان در پایان تنها حامی صبور در این عرصه را رییس دانشگاهی علوم پزشکی عنوان کرد و افزود: از کوروش ساکی رییس دانشگاه علوم پزشکی لرستان نهایت تشکر و قدردانی را دارم که هر زمان با مشکلی مواجه شدیم، ایشان با روی باز و گشاده ورزشکاران ما را حمایت کردند. لذا امیدوارم خداوند منان از ایشان راضی باشد.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج