مدیرعامل شرکت نمایشگاه های بین المللی خوزستان گفت: هفتمین نمایشگاه بین المللی کشاورزی خوزستان با رویکرد حمایت از تجارت کشاورزی، دامپروری و تولیدات آن از امروز در اهواز آغاز به کار می کند.

به گزارش خبرگزاری موج خوزستان، رحیم جلیلی، مدیرعامل شرکت نمایشگاه های بین المللی خوزستان گفت: رحیم جلیلی، مدیرعامل شرکت نمایشگاه های بین المللی خوزستان بیان داشت: هفتمین نمایشگاه بین المللی صنایع و ماشین آلات کشاورزی، نهاده ها، آبیاری و آبرسانی، دام، طیور، شیلات، آبزیان و دامپزشکی آغاز به کار می کند.

جلیلی تصریح کرد: ارائه توانمندی های موسسه ها، معرفی کالا یا خدمات جدید، ایجاد ارتباط موثر، تحقیق بازار و بازاریابی، ورود به بازارهای جدید، اخذ سفارش از مشتریان جدید، روابط عمومی و ایجاد آگاهی، اخذ سفارش از مشتریان موجود، افزایش میزان اثر تبلیغات در سطح عمومی، تبادل اطلاعات و تجربیات، گسترش کانالهای توزیع و ایحاد نمایندگی، اخذ سفارش و فروش فوری، قیمت گذاری کالا و خدمات موسسه خود و رقیب شناسی و... از جمله شاخص ها و اهدافی است که در روند برگزاری این نمایشگاه مدنظر قرار دارد.

وی با اشاره به استان های حاضر در این نمایشگاه ادامه داد: واحدهای شرکت کننده از استان های خراسان رضوی، تهران، آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی، البرز، همدان، مازندران، اصفهان، قزوین، خوزستان، قم، یزد، مرکزی، گلستان، فارس، کردستان، اردبیل، چهار محال بختیاری، کرمان و کرمانشاه و همچنین کشورهای هند و نروژ در این نمایشگاه حضور دارند.

نمایشگاه ماشین آلات کشاورزی خوزستان

حضور  موسسه داخلی در هفتمین نمایشگاه بین المللی کشاورزی خوزستان

مدیرعامل شرکت نمایشگاه های بین المللی خوزستان گفت: هفتمین نمایشگاه بین المللی صنایع و ماشین آلات کشاورزی با حضور ۱۵۰موسسه داخلی، نمایندگان شرکت های خارجی با رویکرد حمایت از تجارت کشاورزی، دامپروری و تولیدات آن از طریق حضور در نمایشگاه و حمایت از هر 2 اهرم  تجارت و تولید با رویکرد علمی در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی خوزستان که ۸۳ درصد در حوزه کشاورزی و ۱۷ درصد در حوزه دامپروری هستند، برگزار می گردد.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج