رئیس هیات جودو، جوجیتسو و کوراش خراسان رضوی از کسب قهرمانی نمایندگان کاتای جودو استان در اولین دوره رقابت های قهرمانی بانوان کشور در تهران خبرداد.

به گزارش خبرگزاری موج از مشهد، حسین محمودی گفت: اولین دوره رقابت های کاتا جودوی بانوان کشور با حضور ۳۶کاتارو روز جمعه ۶ بهمن ماه در سالن ۵آذر استان تهران برگزار شد.

وی افزود: تیم کاتا بانوان خراسان رضوی که با ۴ شرکت کننده، برای اولین بار در ۲ فرم از ۵ فرم این رقابتها شرکت کرده بود موفق به کسب مقام قهرمانی کشور شد.

درخشش جودوکاران استان

رئیس هیات جودو، جوجیتسو و کوراش خراسان رضوی ادامه داد: حمیده حسن پور و سمیه رفاهی بانوان جودوکار استان که در فرم کاتامه نوکاتا این رقابتها شرکت کرده بودند، بالاتر از نمایندگان تهران و همدان مدال طلای کاتای قهرمانی کشور را به ارمغان آوردند.

وی گفت: در فرم دشوار جونوکاتا نیز زینب دهستانی و فهیمه نیک بین از خراسان رضوی با برتری بر نمایندگان تهران و اصفهان به مقام اول کشور دست یافتند.

محمودی به اهمیت بخش کاتا در رشته ورزشی جودو، خاطر نشان کرد: عملکرد خوب کاتاروهای خراسان رضوی در اولین دوره رقابتهای قهرمانی کشور نشان است استعداد و توانمندی فنی بانوان استان در این بخش است و این نوید بخش روزهای درخشان و کسب موفقیتهای بیشتر دراین حوزه خواهد بود.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج