مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی کردستان از اکران همزمان 18فیلم از فیلم های سی و ششمین جشنواره فیلم فجر از 13تا 21 بهمن جاری در سینما شیدا سنندج خبر داد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج کردستان، جلال قلعه شاخانی اظهار داشت: امسال بطور همزمان در شهر سنندج 18فیلم جشنواره فیلم فجر اکران خواهد شد.

مدیرکل فرهنگ وارشاداسلامی کردستان،در جلسه برنامه ریزی اکران فیلم های سی و ششمین جشنواره فیلم فجر در سنندج اظهار کرد: با آغاز فجر انقلاب 18فیلم مطرح سینمای ایران در بخش سودای سیمرغ در سنندج به روی پرده می رود.

وی با بیان اینکه آیین افتتاحیه فیلم های سی و ششمین جشنواره فیلم فجر همزمان با 13بهمن در سینما شیدا سنندج آغاز می شود، عنوان کرد: آیین افتتاحیه این جشنواره ساعت 6و نیم عصر با حضور هنرمندان سرشناس سینمای کشور در سینما شیدا برگزار می شود.

دبیر سی و ششمین جشنواره فیلم فجر در کردستان ادامه داد: بر این اساس از 13تا 21بهمن 14فیلم سینمایی سودای سیمرغ و 4فیلم در بخش کودک و نوجوان از مجموعه فیلم های سی و ششمین جشنواره بین المللی فیلم فجر در سنندج اکران می شود.

سانس های اکران فیلم های جشنواره

قلعه شاخانی با اشاره به زمان اکران این فیلم ها افزود: بر اساس برنامه ریزی های انجام شده فیلم جشنواره فجر در 6سانس اکران می شود و علاقه مندان می توانند در ساعت های 9و 11صبح در بخش فیلم کودک و ساعت 14، 16، 18، 20عصر در بخش سودای سیمرغ این فیلم ها را نظاره گر باشند.

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کردستان بیان کرد: پس از اکران هر فیلم فرم های نظرسنجی بین مردم توزیع می شود و نتایج این نظر سنجی ها پس از تحلیل و بررسی توسط کارشناسان مربوطه به دبیرخانه مرکزی جشنواره ارسال می شود.

جشنواره فیلم فجر

 بلیط فیلم با 20درصد تخفیف و به صورت اینترنتی و مستقیم در سینما شیدا سنندج عرضه می شود.

وی خاطرنشان کرد: امید است با توجه به نگاه ویژه مردم فرهنگ پرور و هنردوست کردستان شاهد استقبال گسترده ای ازاکران همزمان این 18فیلم جشنواره فیلم فجر باشیم.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج