مدیرعامل شرکت برق منطقه‌ای خوزستان گفت: شست‌و شوی مجدد تجهیزات پست و خطوط رابطه مستقیم با وقوع گرد و غبار دارد و ممکن است مجبور شویم در طول یک ماه چندین بار تجهیزات را شستشو که این کار نیازمند تلاش شبانه‌روزی و هزینه زیاد است.

 به گزارش خبرگزاری موج خوزستان، محمود دشت بزرگ با اشاره به میزان آلودگی ناشی از گرد و غبار روز های اخیر، گفت: میزان آلودگی ناشی از گرد و غبار در چند روز اخیر بسیار بالا بوده و تجهیزات پست و خطوط شرکت  نیز که در معرض این آلودگی بوده‌اند باید مجددا شستشو شوند.

وی ادامه داد: با اولویت شستشو تجهیزات پست و خطوطی که هنوز تعویض مقره و پوشش عایقی نشدند، البته در قسمت‌هایی هم که پوشش عایقی صورت گرفته لازم است که شستشو انجام شود اما نه به وسعت و اندازه مقره‌هایی که پوشش عایقی نشده‌اند.

شستشوی تجهیزات پست و برق خوزستان

مدیرعامل شرکت برق منطقه‌ای خوزستان تصریح کرد: تکرار شستشوها رابطه مستقیم با وقوع گرد و غبار دارد و ممکن است مجبور شویم در طول یک ماه چندین بار تجهیزات را شستشو دهیم اما این کار نیازمند تلاش شبانه‌روزی و هزینه زیاد است.

دشت بزرگ شستشوی تجهیزات پست و خطوط به صورت مداوم در راستای رسالت شرکت در تامین برق مطمئن و پایدار برای مشترکین بیان کرد و گفت: وظیفه ما تامین برق پایدار تحت هر شرایطی است و هر چقدر که لازم باشد اینکار را برای آسایش حال شهروندان تکرار  می‌کنیم.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج