رئیس پلیس آگاهی استان از شناسایی و دستگیری اعضای یک باند چهار نفره سارقان زورگیر و کشف 300 میلیون ریال اموال مسروقه خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج از اصفهان، سرهنگ ستار خسروی اظهار داشت: در پی شکایت یکی از شهروندان مبنی بر اینکه در یکی از خیابان های شهر اصفهان دو موتور سوار با صورت پوشیده به او نزدیک شده اند و با تهدید و اعمال خشونت گوشی تلفن همراه و مقداری وجه نقد از او سرقت کرده اند ،رسیدگی به موضوع در دستور کار کارآگاهان پلیس آگاهی قرار گرفت.

وی تصریح کرد: کارآگاهان تحقیقات خود را دراین زمینه آغاز و با انجام یک سری اقدامات تخصصی موفق به شناسایی دو سارق شدند و با طرح ریزی در یک عملیات منسجم هر دو فرد را دستگیر کردند.

سارقان زورگیر در اصفهان

این مقام انتظامی گفت: متهمان در بازجوئی های پلیس به سرقت 300 میلیون ریال اموال از شهروندان با همدستی دو فرد دیگر اعتراف کردند.

سرهنگ خسروی افزود: در بازرسی از مخفیگاه سارقان تعداد20دستگاه تلفن همراه مسروقه،یک دستگاه تبلت مسروقه ، تعدادی مدارک و کیف های جیبی مسروقه، انواع سلاح های سرد و موتورسیکلت های مورد استفاده در سرقت ها کشف شدند.

رئیس پلیس آگاهی اصفهان با بیان اینکه تاکنون تعداد زیادی از مالباختگان مورد شناسائی قرار گرفتند، گفت: متهمان پس از تشکیل پرونده جهت انجام اقدامات قانونی به مراجع قضائی تحویل داده شدند.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج