فرمانده انتظامی استان اصفهان از کشف دو تن انواع مواد مخدر در سلسله عملیات‌های اخیر پلیس استان اصفهان خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج از اصفهان ، سردار مهدی معصوم بیگی در جمع اصحاب رسانه بزرگ‌ترین آسیب اجتماعی در جامعه را مواد مخدر عنوان کرد و گفت: این آسیب اجتماعی دغدغه همگانی را به دنبال داشته و نگرانی‌هایی را در حوزه فضای اجتماعی جامعه ایجاد کرده است

وی گفت : در سلسله عملیات‌های اخیر پلیس استان اصفهان ،500 خرده‌فروش و معتاد متجاهر در سطح استان شناسایی و پس از دستگیری در اختیار مقام‌های قضایی قرار گرفتند.

متلاش شدن 120 باند عمده مواد مخدر از ابتدای سال در استان اصفهان

فرمانده انتظامی استان اصفهان از کشف 25 تن انواع مواد مخدر از ابتدای سال تاکنون توسط نیروی انتظامی استان خبر داد و افزود: تا این لحظه 120 باند عمده مواد مخدر شناسایی و با آن‌ها برخورد شده است که نسبت به سال گذشته 21 درصد رشد داشته است .

وی ادامه داد: بیش از دو هزار و 200 طرح پاک‌سازی نقاط آلوده در سال جاری تاکنون توسط انتظامی استان طراحی و عملیاتی شده که نسبت به سال گذشته 32 درصد رشد داشته است.

سردار معصوم بیگی گفت: 700 خودرو حامل مواد مخدر وابسته به باندهای مافیا در مدت ابتدای سال تاکنون توقیف‌شده که 27 درصد نسبت به مدت مشابه سال گذشته رشد را نشان می‌دهد.

اصفهان- کشف مواد مخدر

دستگیری ۵۰۰ خرده فروش مواد مخدر در استان اصفهان

فرمانده انتظامی استان اصفهان  گفت :در سلسله عملیات‌های اخیر پلیس استان اصفهان ،500 خرده‌فروش و معتاد متجاهر در سطح استان شناسایی و پس از دستگیری در اختیار مقام‌های قضایی قرار گرفتند.

وی ادامه داد: حدود ۱۲۰ باند عمده مواد مخدر شناسایی و با آنها برخورد شد که نسبت به سال گذشته ۲۱ درصد افزایش یافته است.

سردار معصوم بیگی با اشاره به تلاش‌های مجاهدانه و شبانه‌روزی نیروی انتظامی استان اصفهان بیان  کرد: 16 هزار پرونده در موضوع مواد مخدر تشکیل‌شده است.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج