علی قربانی گفت: به دلیل بارش برف و برودت هوا در شهرستان نورآباد و منطقه کاکاوند، مدارس نوبت صبح دوره ابتدایی این دو منطقه، امروز شنبه 30 دی ماه، تعطیل است.

به گزارش خبرگزاری موج از لرستان، رئیس اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش لرستان با اعلام خبر، گفت: مدارس ابتدایی نورآباد و کاکاوند در نوبت صبح امروز، تعطیل است.

علی قربانی افزود:  طبق مصوبه شورای عالی مدیریت بحران لرستان، تنها مرجع قانونی برای اعلام تعطیلی مدارس در سراسر استان روابط عمومی آموزش و پرورش استان است و هیچ نهاد یا دستگاه دیگری بدون هماهنگی با این اداره کل، مجاز به اعلام تعطیلی یا تاخیر در فعالیت مدارس نیست.

وی، به روند اعلام تعطیلی مدارس اشاره کرد و گفت: روسای آموزش و پرورش در صورت نیاز موارد را به فرمانداران اعلام می کنند و فرمانداران هم در صورت تاییدT موارد را به مدیریت بحران استان اطلاع میدهند تا تصمیمات لازم در خصوص تعطیلی یا برپایی کلاس‌های درس اتخاذ شود.

قربانی، ادامه داد: مدیریت بحران استان در صورت تایید با هماهنگی مدیر کل آموزش و پرورش، نتیجه نهایی را از طریق روابط عمومی، به رسانه‌ها اعلام خواهد کرد.

امروز، مدارس ابتدایی نورآباد و کاکاوند در نوبت صبح تعطیل است

رئیس اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش لرستان، تاکید کرد: با توجه به بارش شدید برف و برودت هوا در شهرستان نورآباد و منطقه کاکاوند، مدارس نوبت صبح دوره ابتدایی این دو منطقه، امروز شنبه 30 دی ماه، تعطیل است.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج