امام جمعه شهر یاسوج گفت: مردم ایران با اتحاد و بصیرت خود دشمنان را مأیوس می‌کنند.

به گزارش خبرگزاری موج از یاسوج، حجت‌الاسلام سید علی‌اصغر حسینی ظهر امروز در خطبه‌های نماز جمعه این هفته شهر یاسوج با اشاره اعتراضات اخیر مردمی و سخنان مقام معظم رهبری در جمع مردم قم، اظهار کرد: رهبری به مثلث شومی اشاره کردند که پشت صحنه اغتشاشات اخیر هستند.

حجت‌الاسلام حسینی به نقش آمریکا و اسرائیل و عربستان سعودی اشاره کرد و گفت: اما مردم با پیروی از رهبری معظم انقلاب همچون سد محکمی در برابر فتنه‌ها ایستادند.

وی با بیان این که مسؤولان باید نسبت به پی‌گیری مشکلات مردم حساسیت ویژه‌ای داشته باشند، تصریح کرد: مسؤولان باید مشکلات معیشتی مردم را برطرف کنند.

امام جمعه شهر یاسوج در ادامه با بیان این که مردم ایران با اتحاد و بصیرت خود دشمنان را مأیوس می‌کنند خاطرنشان کرد: ملت هم نباید از دشمنان و توطئه‌های آن‌ها غفلت کنند.

حجت‌الاسلام حسینی در بخش دیگری از سخنان خود به رمز موفقیت‌های جمهوری اسلامی اشاره و اظهار کرد: رمز موفقیت ما در طول نزدیک به چهار دهه اخیر اتحاد و انسجام و اتکال به خداوند بوده است.

امام جمعه شهر یاسوج در ادامه به روز 27 دی‌ماه اشاره کرد و گفت: این روز سالروز شهادت شهید والامقام نواب صفوی است.

وی با برشمردن سوابق مبارزاتی آن شهید والامقام اظهار کرد: فدائیان اسلام جان خود را در راه اسلام و مردم و ارزش‌های اسلامی نثار کردند.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج