مدیر کل ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری اصفهان گفت: نظرات و پیشنهادات شهروندان به عنوان مخاطبان اصلی مدیریت شهری در راستای اداره امور، توسعه، آبادانی و ارتقای خدمت رسانی درقالب گفتمان با شهردار اصفهان استفاده خواهد شد.

به گزارش خبرگزاری موج از اصفهان، ایمان حجتی در خصوص سلسه نشست‌های «اصفهان فردا» که در زمینه توسعه مشارکت شهروندان در مدیریت شهری برنامه‌ریزی شده، افزود: این نشست ها به منظور استفاده از نقطه نظرات متخصصان وشهروندان در تدوین استراتژی و نقشه راه چهار سال آینده مدیریت شهری است که  شهردار اصفهان در نخستین روزهای فعالیت خود در راس برنامه‌های خود قرار داده است.

وی با اشاره به این که تاکنون هیجده نشست از  سلسه نشست‌های «اصفهان فردا» برگزار شده است اذعان داشت: اداره کل ارتباطات و امور بین الملل شهرداری اصفهان صرفا به برگزاری این نشست ها به شیوه عادی بسنده نکرده و بعد از برگزاری تمام صحبت های مطرح شده به منظور تعیین وظایف سازمان ها و نهادها و ارائه پیشنهادات جهت عملیاتی شدن پیاده سازی می شود.

مدیر کل ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری اصفهان اضافه کرد: درصورتی که پیشنهادات به توضیح بیشتر  نیاز داشته باشد با توجه به این که بانک اطلاعاتی اشخاص حاضر در نشست های اصفهان فردا موجود است فرد پیشنهاد دهنده به سازمان و ارگان مربوطه به منظور ارائه توضیحات بیشتر ارتباط داده می شود تا پیشنهادات مورد نظر برای عملیاتی شدن پخته تر شود.

وی تاکید کرد: نظرات و پیشنهادات شهروندان به عنوان مخاطبان اصلی مدیریت شهری در راستای اداره امور، توسعه، آبادانی و ارتقای خدمت رسانی درقالب گفتمان با شهردار اصفهان استفاده خواهد شد.

حجتی تاکید کرد: شهردار اصفهان مسیر مشارکتی را انتخاب کرده و ما نیز با جدیت به سمت فضای بهبود حرکت می کنیم.

 

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج