فرماندار شهرستان مرزی بندر آستار با اشاره به برگزاری اولین همایش ملی فرصت ها و چالش های سرمایه گذاری در آستارا یادآور شد: خوشبختانه استقبال خوبی از سوی چهره های علمی، اساتید و پژوهشگران انجام و تاکنون براساس اعلام دبیرخانه بیش از 30 مقاله ارسال شده است.

به گزارش خبرگزاری موج از گیلان، یونس رنجکش در هشتمین جلسه شورای هماهنگی روسای دانشگاه ها و مراکز آموزشی شهرستان مرزی بندر آستارا افزود: با توجه به مصوبات جلسات گذشته و برگزاری نشست مشترک مدیران اجرایی شهرستان با اساتید و مدیران مراکز آموزشی و اعلام نیازهای پژوهشی به دانشگاه ها درخواست هدایت پایان نامه های تحصیلی در مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری جدی است.

وی اضافه کرد: این برای اولین بار در شهرستان است که تلاش می شود با هماهنگی فرمانداری و دستگاه های اجرایی پل ارتباطی با دانشگاه و بهره مندی از ظرفیت های حوزه پژوهشی برقرار شود و دو طرف باید از این فرصت استفاده کنند.

به گفته فرماندار آستارا اجرای این طرح می تواند الگویی برای سایر مناطق و حتی کشور باشد و نیازهای پژوهشی شهرستان ها نیز برطرف و مدیریت  ها براساس دانش روز و آخرین دست آوردهای علمی انجام گیرد.

وی در بخش دیگری از سخنانش با اشاره به برگزاری اولین همایش ملی فرصت ها و چالش های سرمایه گذاری در آستارا یادآور شد: خوشبختانه استقبال خوبی از سوی چهره های علمی، اساتید و پژوهشگران انجام و تاکنون براساس اعلام دبیرخانه بیش از 30 مقاله ارسال شده است.

رنجکش یادآور شد: همه باید تلاش کنیم تا از طریق همایش های علمی نسبت به ارتقای سطح دانش مدیریت در شهرستان و رفع نیاز ها اقدام گردد.

وی ادامه داد: برای کمیته های اجرایی و علمی همایش افرادی منصوب و کارها در حال پیگیری است که امیدواریم براساس تقویم اجرایی در هفته آخر بهمن ماه امسال شاهد برگزاری این همایش ملی با حضور شخصیت های داخلی و خارجی باشیم.

در این جلسه هریک از اعضا به ارائه آخرین اقدامات انجام گرفته در زمینه برگزاری همایش و همچنین پیگیری هدایت پایان نامه های دانشجویی در مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری پرداختند.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج