معاون برنامه ریزی و توسعه سرمایه انسانی شهرداری اصفهان گفت: در تدوین بودجه سال 97 بستر سازی برای مشارکت بخش خصوصی و جذب سرمایه گذاران در امور شهر تاکید شده که شهرداری باید زمینه این مهم را فراهم کند.

به گزارش خبرگزاری موج از اصفهان، بهروز ارباب شیرانی بیان کرد: اولویت در فرآیند تدوین بودجه سال آینده با توجه به محدودیت های درآمدی، اتمام پروژه ها و طرح های نیمه تمام است که در راستای برنامه  های زیست محیطی، گردشگری، خدمات و حمل و نقل عمومی است که مناسب ترین نتایج را جهت افزایش رضایت شهروندان داشته باشد.

وی با تاکید بر این که در تمام بودجه مناطق، سازمان ها و معاونت ها رضایتمندی شهروندان در راس امور قرار گرفته، تصریح کرد: بودجه سال 97 مقداری نسبت به بودجه سال 96 براساس نظرات اعضای شورای شهر افزایش می یابد و هنوز بودجه سال آینده تدوین نهایی نشده است.

شیرانی ادامه داد: بیش از20 پروژه شاخص در سال آینده از جمله تکمیل قطار شهری، مرکز همایش ها، BRT، رینگ حفاظتی شهر، طرح های مدیریت پساب و پسماند و احیای بنده سازی شرق چهارباغ اجرا می شود.

وی اضافه کرد: در تدوین بودجه سال 97 بستر سازی برای مشارکت بخش خصوصی و جذب سرمایه گذاران در امور شهر تاکید شده که شهرداری باید زمینه این مهم را فراهم کند.

معاون برنامه ریزی و توسعه سرمایه انسانی شهرداری اصفهان با اشاره به ابلاغ دستورالعمل پیگیری اجرای سیاست‌های کلی اقتصاد مقاومتی در بودجه سال 97 اذعان داشت: بودجه سال آینده بر این اساس و  تحقق اهداف و تخصیص منابع بر اساس اولویت های راهبردی شهر اصفهان، افزایش دقت برآوردها جهت تصمیم گیری درست و تخصیص منابع به پروژه های دارای طرح مصوب تدوین می شود.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج