بهمن مرادنیا استاندار کردستان در بازدید از سالن شش هزار نفری سنندج بر اتمام پروژه شش هزار نفری سنندج با کمک منابع استانی و شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی کشور تا هفته دولت سال 97 تأکید کرد.

به گزارش خبرنگارخبرگزاری موج، استاندار کردستان همراه با مدیرکل ورزش و جوانان استان از سالن شش هزار نفری سنندج بازدید کرد.

استاندار کردستان در این بازدید گفت، تکمیل و تسریع در احداث سالن شش هزار نفری سنندج یکی از نیازهای اصلی و اولویت های مهم در کردستان است.

بهمن مرادنیا در ادامه افزود، با توجه به عدم سالن مناسب در مرکز کردستان نمی توان میزبانی رقابت های بین المللی و مناسبی را بر عهده گرفت و این موضوع در وضعیت ورزش استان تأثیر بسزایی داشته است.

مرادنیا به کمک استان جهت احداث سالن شش هزار نفری سنندج اشاره کرد و گفت، با توجه به برگزاری جلسه اخیر با وزیر ورزش و جوانان تکمیل این پروژه ورزشی از محل منابع استانی در کنار اعتبارات شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی کشور انجام می شود.

بهمن مرادنیا در ادامه گفت، با توجه ارزیابی های صورت گرفته تکمیل این پروژه در حال حاضر یکی نیازهای اصلی استان کردستان در بخش ورزش به شمار می رود.

وی در پایان به پیشرفت فیزیکی 60 درصدی این پروژه اشاره کرد و افزود: با تلاش دولت و مسوولان ورزش کشور در تلاش هستیم هرچه سریع‌تر این پروژه را تا هفته دولت سال 97 به سرانجام برسانیم.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج