معاون سیاسی فرماندارسنندج اظهارداشت: دراتفاقات اخیر،هوشیاری مردم را سبب خشم دشمنان دانست و گفت: حتی صدای دشمنان و معاندان نظام هم درآمد و لب به توهین به مردم استان گشودند که چرا با آنها همراهی نمی‌کنند.

به گزارش خبرنگارخبرگزاری موج، موحد امان اللهی، امروز شنبه(16 دی) در جلسه هماهنگی و برنامه ریزی مراسم راهپیمایی جهت محکومیت اغتشاشات اخیر که با حضور مسئولان دستگاه‌های اجرایی و نمایندگان ادارات استان در استانداری کردستان برگزار شد، اظهار کرد: خوشبختانه مردم کردستان و حتی شهر سنندج هم هیچگونه اقبال و روی خوشی نسبت به اغتشاشگران نشان ندادند و شاهد اغتشاشی نبودیم.

وی این هوشیاری مردم را سبب خشم دشمنان دانست و گفت: حتی صدای دشمنان و معاندان نظام هم درآمد و لب به توهین به مردم استان گشودند که چرا با آنها همراهی نمی‌کنند.

معاون سیاسی فرماندار سنندج در ادامه عنوان کرد: اعتراضات مردم نسبت به مسایل اقتصادی به حق است اما متاسفانه اغتشاشگران این اعتراضات را منحرف کردند و در برخی از شهرهای کشور اعتراضات به اغتشاش کشیده شد.

وی با بیان اینکه خوشبختانه هوشیاری مردم باعث شده که دشمنان برای خود حاشیه امنی احساس نکنند، ادامه داد: این انقلاب با خون هزاران شهید به پیروزی رسیده و تثبیت و ماندگاری آن هم با خون شهدا و رزمندگان و ایثارگران بوده است.

امان اللهی با عنوان اینکه باید به آرمان‌های انقلاب رجوع کنیم، گفت: هرچند مشکلات اقتصادی وجود دارد اما مردم همیشه پشتیبان این نظام بوده و هستند.

وی خاطرنشان کرد: با مشارکت و همراهی مردم می‌توان همه مشکلات را در عرصه‌های اجتماعی پشت سر گذاشت و قطعا آشوبگران اخیر هم باید روزی در پیشگاه ملت پاسخگو باشند.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج