معاون سیاسی امنیتی استاندار کردستان اظهارداشت: مسئولان باید برای رفع مشکلات، ارتباط با مردم را بیشتر کنند و مردم نیز بدانند مسئولان گوش شنوا دارند و خواسته ها و مطالبات آنان را پیگیری کرده و برای رفع مشکلات، تلاش می کنند.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج، حسین خوش اقبال روز شنبه با اشاره به ناآرامی های اخیر در کشور اظهار کرد: مسئولان باید مردم را ولی نعمت خود بدانند و ارتباط بی واسطه و رو در رو با آنها داشته باشند چون این کار می تواند علاوه بر همراهی مردم با مسئولان در بر طرف شدن مشکلات موثر باشد.

وی افزود: اعتراض حق مردم است و دولت تدبیر و امید این کار را به رسمیت شناخته است اما مرز بین مردمی که انقلاب کرده و شهید داده اند با ساختارشکنانی که از احساسات مردم سوءاستفاده می کنند، جدا است.

معاون سیاسی امنیتی استاندار کردستان تاکید کرد: مسئولان باید برای رفع مشکلات، ارتباط با مردم را بیشتر کنند و مردم نیز بدانند مسئولان گوش شنوا دارند و خواسته ها و مطالبات آنان را پیگیری کرده و برای رفع مشکلات، تلاش می کنند.

خوش اقبال یادآور شد: بدون همراهی مردم هیچ کاری به انتها نمی رسد چون مردم همواره و در همه عرصه ها با انقلاب بوده اند و امروز با مشکلات و دغدغه هایی روبرو هستند و مسئولان وظیفه دارند با تدبیر خود این مشکلات را رفع کنند.

وی اضافه کرد: همه می دانیم از بدو پیروزی انقلاب دشمنان برای این کشور و مردم از طریق مختلف مشکل ایجاده کرده اند و بیشترین تهدید را علیه ملت و انقلاب دارند ولی مردم با تمام توان از نظام، انقلاب و دستاوردهای آن دفاع کرده اند.

خوش اقبال با بیان اینکه آرامش، امنیت، وحدت و انسجام در کشور اولویت تمام مسئولان است و همه ما باید در این راستا تلاش کنیم، گفت: مردم همیشه پایبند به نظام و آرمان های والای انقلاب هستند بنابراین عده اندکی که می خواستند با سوء استفاده از احساسات پاک مردم به نظام خدشه وارد کنند، ناکام ماندند.

به گفته وی، مردم ایران اسلامی بویژه مردم غیور کردستان همواره به نظام و انقلاب خود وفادارند و اجازه نخواهند داد کسانی که عزت و سربلندی ایران را نمی خواهند برای کشور مشکل ایجاد کنند.

وی یادآور شد: بزودی چهره کسانی که توطئه کرده و دنبال ایجاد فتنه بودند و تلاش کردند برای کشور و نظام مشکل ایجاد کنند برای مردم مشخص می شود.

معاون سیاسی استاندار کردستان با اشاره به برپایی تجمع مردمی برای محکوم کردن ناآرامی های اخیر در استان کردستان ابراز امیدواری کرد، با برنامه ریزی مناسب مثل همیشه شاهد حضور باشکوه و گسترده مردم در این عرصه خواهیم بود و بار دیگر به دشمنان نشان می دهیم کردستان از استان های امن و وفادار و به نظام و انقلاب است.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج