مدیر روابط عمومی دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم گفت: روحانیون برای ثبت نام دیدار و تجدید بیعت با مقام عظمای ولایت برای یوم الله ۱۹ دی می‌توانند، روز یکشنبه مورخ ۱۷ دی ماه به مدرسه مبارکه فیضیه مراجعه کنند.

به گزارش خبرگزاری موج از قم، حجت‌الاسلام حمید نوروزنژاد ضمن گرامیداشت دهه بصیرت تصریح کرد: امواج انقلاب اسلامی پس از قیام 19 دی شدت گرفت و این روز نقطه عطفی در تاریخ نهضت انقلاب اسلامی است که به سرنگونی رژیم پهلوی منجر شد.

وی 19 دی ماه را سرچشمه تحولات عظیم در تفکر و بینش مردم دانست و افزود: این روز مایه افتخار و عزت مردم بصیر و شهیدپرور قم است که همواره نشان داده‌اند توهین به مراجع دینی را تاب نمی‌آورند و تا پای جان دست از حریم ولایت و رهبری نخواهند کشید.

نوروزنژاد با بیان اینکه مردم بصیر و ولایتمدار قم علاقه خویش را به دین، مرجعیت و مقام ولایت همواره به اثبات رسانده‌اند خاطرنشان کرد: امسال نیز همشهریان همچون سال‌های گذشته ضمن گرامیداشت این روز، با پیشوا و مقتدایشان رهبر معظم انقلاب تجدید عهد خواهند کرد.

وی با بیان اینکه دفترتبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم نیز همچون گذشته اقدام به ساماندهی و اعزام طلاب، روحانیون و مبلغین برای این روز تاریخی خواهد کرد، گفت: این دیدار روز سه شنبه 19 دی ماه برگزار خواهد شد و علاقمندان برای ثبت نام می‌توانند روز یکشنبه مورخ 17 دی ماه، ساعت 9 و 30 دقیقه صبح به مدرسه مبارکه فیضیه مراجعه کنند.

مدیر روابط عمومی دفتر تبلیغات اسلامی افزود: همراه داشتن کارت شناسایی حوزه علمیه و کارت ملی هنگام ثبت نام الزامی است و با توجه به محدودیت، بایستی ثبت نام کنندگان معمم باشند.

وی خاطرنشان کرد: با توجه به محدودیت، از عزیزانی که در سال های قبل اعزام شده اند تقاضا داریم تا از ثبت نام خودداری فرمایند تا دیگران نیز در این اجر معنوی سهیم شوند.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج