رئیس هیئت ورزش‌های رزمی خراسان رضوی گفت: در سال 96 اعزام سه ملی پوش اهل خراسان رضوی را به مسابقات آسیایی آقایان داشتیم که موفق به کسب یک مقام اول و دو مقام سوم شدند.

 به گزارش خبرگزاری موج از مشهد، وحید اسحاقی ضمن بازدید از خبرگزاری موج خراسان رضوی در گفت‌وگو با خبرنگارموج، اظهار داشت: در مدت 8 ماهی که مسئولیت هیئت ورزش‌های رزمی برعهده گرفتم مسابقات استانی آقایان و بانوان در بخش‌های مبارزه آزاد، سلاح و غیره برگزار شد.

وی افزود: برگزاری و میزبانی اردوی 10 روزه تیم ملی قبل از اعزام به مسابقات آسیایی ترکمنستان، برگزاری کارگاه حقوق ورزشی، برگزاری دوره های آموزشی دفاع شخصی، ساماندهی 49 سبک آقایان و 21، تشکیل کمیته‌های هیئت و غیره از جمله اقدامات ماه‌های اخیر بوده است.

رئیس هیئت ورزش‌های رزمی خراسان رضوی با بیان اینکه تا اوایل امسال ملی پوش رسمی از استان نداشتیم، گفت: اما از ابتدای سال 96 اعزام سه ملی پوش اهل خراسان رضوی را به مسابقات آسیایی آقایان داشتیم که موفق به کسب یک مقام اول و دو مقام سوم شدند و مسابقات بانوان نیز در اسفند ماه برگزار می‌شود که قطعاً در این رویداد ورزشی هم نماینده از استان خواهیم داشت.

اسحاقی تصریح کرد: فروش احکام به‌صورت قانونی و مستند دارای اعتبار از سوی ثبت اسناد و هیئت بوده و در آینده برای فعالان و صاحبان این احکام حائز اهمیت است و در گذشته در بحث سبک‌ها اقدامات غیرقانونی انجام می‌شد و از طرف هیئت احکامی با امضاهای غیرقانونی صادر شد که توسط کمیته حقوقی این هیئت پیگیری شد و برخورد لازم و قضایی هم با متخلفان صورت پذیرفت.

وی تأکید کرد: از سال گذشته که به عنوان دبیر و از ابتدای امسال که به عنوان رئیس این هیئت بوده و هستم هیچگونه حمایت مالی و تجهیزاتی از طرف اداره کل ورزش و جوانان به این هیئت صورت نپذیرفته است.

رئیس هیئت ورزش‌های رزمی خراسان رضوی با اشاره به اینکه این استان جایگاه ویژه‌ای در سطح کشور در این رشته دارد، خاطرنشان کرد: خراسان رضوی در پایان سال 96 جزو سه رتبه نخست کشور در بخش های آقایان و بانوان خواهد بود و برای سال 97 هم رشد دو برابری فعالیت‌ها و پیشرفت‌ها را پیش‌بینی کرده‌ایم.

 

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج