در نشست مشترک معاونان خدمات مشترکین و درآمد شرکت های آبفای استان های اصفهان و لرستان بر همکاری و تبادل تجربیات تخصصی دو شرکت تاکید شد.

به گزارش خبرگزاری موج از اصفهان ، معاون خدمات مشترکین و درآمد آبفای استان اصفهان گفت: شرکت آب و فاضلاب استان اصفهان با تکیه بر توان کارشناسان خود موفق به اجرای طرح های بسیاری همچون راه اندازی سامانه های خدمات غیر حضوری مشترکین 1522 و امداد و حوادث 122 شده است.

رضا رضایی گفت: برون سپاری بسیاری از فعالیت ها،حرکت به سمت خصوصی سازی کامل، برگزاری دوره های آموزشی مختلف و جانشین پروری از جمله کارهایی است که در سال های اخیر با بهره گیری از ظرفیت های داخلی در بخش خدمات مشترکین انجام شده است.

معاون خدمات مشترکین و درآمد آبفای استان لرستان نیز در این نشست خواستار استفاده از تجربیات مدیران و کارشناسان آبفای استان اصفهان در در راه اندازی درگاه های خدمات غیر حضوری شد.

محمد حسین ساکی نوروزی  با اشاره به این که راه اندازی سامانه 1522 باعث کاهش مراجعه حضوری متقاضیان و مشترکین به ادارات آبفا کاسته شده و ارزیابان شرکت با مراجعه به منازل شهروندان، اطلاعات و مدارک مورد نیاز را دریافت می کنند گفت: این خدمات زمانی کامل تر خواهد شد که با آموزش های لازم به شهروندان به سمت خوداظهاری حرکت کنیم.

 

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج