استاندار خراسان رضوی، در آیین اختتامیه هشتمین جشنواره مردمی فیلم عمار در مشهد مقدس حضور یافت.

به گزارش خبرگزاری موج از مشهد، علی رضا رشیدیان در این مراسم ضمن گرامیداشت یاد و خاطره ی شهدای انقلاب اسلامی و مدافع حرم و با آرزوی طول عمر و سلامتی مقام معظم رهبری (مد ظله العالی) گفت: هنر، زبانی گویا برای حفظ و استقرار ارزش های بنیادین یک ملت است.

وی افزود: هنر در جمهوری اسلامی ایران که مبنا و رویکرد انقلاب آن اسلامی و فرهنگی است؛ از جایگاه والا و بالایی برخور دار است.

استاندار خراسان رضوی تاکید کرد: برای حفظ، انتقال و حراست از این انقلاب که ریشه در خوه بیش از 250 هزار شهید والا مقام دارد، باید از ابزار هنر استفاده کنیم.

رشیدیان با بیان این که انقلاب اسلامی ایران، مبتنی بر ارزش های الهی شکل گرفته است و شاخص و میزان برای حرکت ما در این مسیر، منویات امام راحل (ره) و مقام معظم رهبری (مد ظله العالی ) می باشد؛ خواستار استفاده از ظرفیت جوانان در راستای گسترش و تعمیق فرهنگ انقلاب اسلامی، از طریق ابزار هنر شد.   

وی با اشاره به این که جشنواره مردمی فیلم عمار در طول دوره برگزاری خود توانسته این رسالت را به خوبی انجام دهد، اظهار داشت: باید برای گسترش کمی و کیفی این قبیل جشنواره ها و فراگیری آن در سطح جامعه تلاش کنیم.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج