«فاطمه نوایی» عضو نوجوان مرکز فرهنگی هنری صومعه‌سرا، به عنوان برگزیده بیستمین جشنواره قصه‌گویی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان کشور معرفی شد.

به گزارش خبرگزاری موج از گیلان،  سید علی کاشفی خوانساری، علی خانجانی و مژگان خلیل پور پس از بررسی ۴۸ اثر راه‌یافته به مرحله‌ی منطقه‌ای این جشنواره، ۱۰ اثر را به عنوان برگزیده معرفی‌ کردند و سه اثر را شایسته تقدیر دانستند.

«فاطمه نوایی» از مرکز فرهنگی هنری صومعه‌سرا، با قصه «یک مشت، نیم مشت» درجمع برگزیدگانی جای‌گرفت که از ۱ تا ۵ بهمن ماه در مرکز فرهنگی هنری کانون برای مخاطبان قصه‌ خواهند گفت و در مراسم پایانی جوایز خود را دریافت می‌کنند.

در مسیر برگزاری جشنواره قصه‌گویی استانی، کانون گیلان شاهد برپایی کارگاه‌های آموزشی در سطح استان و مراکز فرهنگی هنری بود.

برگزاری جشنواره‌های قصه‌گویی در مراکز فرهنگی هنری با شرکت بیش از ۱۱۵ عضو نوجوان و معرفی  ۵۳ قصه‌گو به دبیرخانه استانی ازدیگر برنامه‌ها محسوب‌می شد که با انتخاب  ۴۴ قصه‌گوی نوجوان  برای حضور در جشنواره استانی و معرفی ۲ عضو برگزیده کانون گیلان به دبیرخانه مرکزی بیستمین جشنواره قصه‌گویی کانون همراه‌شد.

داوری بخش استانی جشنواره قصه‌گویی را صغری قامتی مقدم، ساحره پورشاهماری و نیکی قبادی، به ترتیب، کارشناس، مربی مسول و مربی فرهنگی کانون استان گیلان برعهده داشتند.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج