نماینده اصفهان در مجلس گفت: گفتمان درمانی مسوولان کار درستی نیست و آقایان باید در کف میدان عمل آمده و با عمل به مطالبه مردم پاسخ دهند.

به گزارش خبرگزاری موج از اصفهان، حجت الاسلام سالک با تاکید بر اینکه نباید از مردم فاصله گرفت، گفت: گفتمان درمانی مسوولان کار درستی نیست و آقایان باید در کف میدان عمل آمده و با عمل به مطالبه مردم پاسخ دهند.

وی با تاکید بر اینکه باید مرز بین مشکلات اقتصادی و مسائل توطئه ای حل شود، اذعان کرد: توطئه های انجام شده در کشور به مدیریت استکبار ساماندهی شده است و در این خصوص باید مرز بین مشکلات اقتصادی و هر گونه اغتشاشات مشخص شود و قطعا مردم با حضور به موقع و باشکوه خود در عمل این مساله را به اثبات رساندند.

نماینده مردم اصفهان در مجلس با اشاره به اینکه استکبار دست از دشمنی خود برنخواهد داشت، افزود: ترامپ رئیس جمهور آمریکا باید بداند که ملت ایران از کیان خودش دفاع خواهد کرد و آمریکا ناقض حقوق بشر بوده است.

عضو کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه نباید در انجام خدمت به کشاورزان وقت کشی کرد، افزود: وزیر نیرو باید پای کار بایستد و مصوبات 9 ماده ای شورای عالی آب را با قدرت پیاده کند و اگر آب نداریم لااقل حقابه مردم را تنظیم و به نحوی دیگر به آنها پرداخت کند.

وی با مهم خواندن مسائل مربوط به بخش کشاورزی اصفهان در مجمع نمایندگان استان، خاطرنشان کرد: یکی از مسائل مهم استان اصفهان، مساله آب است و در خصوص «طرح بن_بروجن» نکته مهم و قابل ملاحظه که باید اجرایی شود این است که نباید از سهمیه آب استان اصفهان در این طرح اختصاص داده شود.

نماینده مردم اصفهان در مجلس  بیان کرد: با راه اندازی بانک شبکه ملی اطلاعات، بسیاری از حرکت های اقتصادی و رونق اقتصادی در این بخش تامین خواهد شد و قطعا با ظرفیت بالای مهندسی کشور این اقدام مثبت است.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج