پیشوای مذهبی ارامنه اصفهان و جنوب ایران گفت: روابط بین مدیریت شهری اصفهان و جامعه ارامنه اصفهان بسیار ارزنده است و این ارتباط دوستانه و صمیمانه همانند گذشته دو طرفه و متقابل است.

به گزارش خبرگزاری موج از اصفهان، سیپان کاشجیان در دیدار شهردار اصفهان به مناسبت سال نو میلادی افزود: ارامنه اصفهان خود را به عنوان شهروند این شهر و اینجا را خانه خود می‌دانند و احساس خوبی داریم. 

وی روابط بین مدیریت شهری اصفهان و جامعه ارامنه اصفهان را بسیار مثبت ارزیابی و بیان کرد: این ارتباط دوستانه و صمیمانه همانند گذشته دو طرفه و متقابل است واین مهم بیشتر نیز خواهد شد.

 پیشوای مذهبی ارامنه اصفهان و جنوب ایران با اشاره به انتخابات دوره پنجم شورای شهر اصفهان اذعان داشت: بنده در این زمینه توصیه می کردم به بهترین ها باید رای داده شود و معتقدم در شورای پنجم اصلح ترین و شایسته ترین کاندیداها منتخب و برگزیده شدند.

وی ادامه داد: مدیریت فعلی شهرداری اصفهان با انتخاب آقای نوروزی به عنوان شهردار اصفهان به سمت آبادانی و توسعه بیش از گذشته خواهد رفت.

کاشجیان با بیان این مطلب که همکاری‌های ما سبب شده احساس برادری نسبت به شما داشته باشیم و این دیدار نیز نشانه بزرگی از صمیمیت بین ما است، اضافه کرد: شهرداری اصفهان برای جامعه ارامنه زحمات زیادی کشیده است و همکاری خوبی داشته است.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج