رییس اتاق بازرگانی گفت: بندر خشک در کنار منطقه ویژه اقتصادی شرق اصفهان دو پروژه معطل مانده استان است که نیاز به پیگیری مسوولین دولتی و صدور مجوز دارد.

به گزارش خبرگزاری موج از اصفهان ، سید عبدالوهاب سهل آبادی در دیدار هیات رییسه اتاق بازرگانی با معاون عمرانی استانداری  اصفهان تصریح کرد:اتاق بازرگانی اصفهان با ایجاد ساختار اولیه شرکت بندرخشک در استان اقدامات موثری در این زمینه انجام داده و منتظر صدور مجوز فعالیت بندر خشک است .

وی خطاب به معاون عمرانی استانداری اصفهان گفت:اتاق بازرگانی و فعالان اقتصادی می توانند به  عنوان مشاوران اقتصادی تلقی شوند و از ظرفیت های آنان برای مطالعه طرح ها و پروژه ها و مشارکت در انجام آن  استفاده کرد.

وی از آمادگی اتاق بازرگانی اصفهان در راه اندازی  bussines center  اصفهان در مجاورت سالن اجلاس سران خبر داد و گفت:مشارکت اتاق بازرگانی در  احداث نمایشگاه بزرگ اصفهان  و ایجاد مرکز رشد صادرات استان  از فعالیت اتاق بازرگانی با هدف بهبود فضای کسب و کار استان است .

رییس اتاق بازرگانی  اصفهان از خرید یک دستگاه ایکس ریل برای کارگوترمینال اصفهان خبر داد و گفت:کارگو ترمینال اصفهان می تواند نقش مهمی در حمل و نقل بارهوایی مرکز کشور داشته باشد. 

 

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج