نماینده ولی فقیه در استان اصفهان با بیان اینکه در چند روز اخیر اتفاقاتی در برخی از شهرهای کشور با تحریک دشمن رخ داده است، گفت: امروز برخی از واقعیت‌های جامعه با موجی از شایعات همراه شده است.

به گزارش خبرگزاری موج از اصفهان، آیت‌الله سید یوسف طباطبایی‌نژاد در دیدار مدیرکل زندان‌های استان اصفهان و معاونان با بیان اینکه درآمیخته شدن حق و باطل فتنه شیطان است، اظهار داشت: در فتنه‌ها، شیطان بر اولیاء خود یعنی کسانی که زمینه انحراف از مسیر الهی دارند، مسلط می‌شود به همین دلیل در فتنه‌ها افرادی که مشکلات اقتصادی داشته زمینه فریب خوردن از تحریکات دشمن را دارند.

وی با بیان اینکه چند روز اخیر اتفاقات وحشیانه‌ای در برخی از شهرهای کشور با تحریک دشمن رخ داده است، افزود: امروز برخی از واقعیت‌های جامعه با موجی از شایعات همراه شده و با تأثیرگذاری فضای مجازی برخی از اقدامات وحشیانه و ظالمانه از برخی افراد سر می‌زند که سبب تخریب اموال عمومی و خصوصی می‌شود.

امام جمعه  اصفهان تصریح کرد: دشمنان جمهوری اسلامی ایران، با تمام توان بر اقتصاد کشور می‌تازند تا به کشور آسیب بزنند در این راستا باید گفت در صورت اجرای اقتصاد مقاومتی، تحریم‌ها روی اقتصاد کشور تأثیر ندارد.

نماینده ولی فقیه در استان اصفهان با تقدیر از فعالیت خیران و مؤسسات خیریه در راستای آزادی زندانیان مالی، خاطرنشان کرد: در صورتی که قانون بازدارندگی لازم را برای جلوگیری از افزایش تعداد معتادان ندارد می‌توان به مجلس شورای اسلامی و یا سایر مراجع قانونی، پیشنهاد داد که معتادان از مواهب اجتماعی محروم شوند تا روند افزایش تعداد معتادان کاهش یابد.

 

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج