معاون بهره برداری ذوب آهن اصفهان گفت: تلاشگران ذوب آهن اصفهان موفق شدند در 9 ماهه اول سال جاری، افزایش میزان و تنوع تولید را نسبت به مدت مشابه سال گذشته رقم بزنند.

به گزارش خبرگزاری موج از اصفهان، افضلی بیان کرد: در نه ماهه سال جاری شاهد روند افزایش تولید در بخشهای مختلف نسبت به مدت مشابه سال قبل بوده ایم به این ترتیب که مقدار تولید نه ماهه در واحد تولیدات کک و مواد شیمیایی  889 هزار و 491 تن بوده که حدود 28 درصد افزایش تولید نسبت به مدت مشابه سال قبل داشته است.

وی افزود: در واحدآگلومراسیون مقدار تولید آگلومره 2 میلیون و 289 هزار و 964 تن بوده که حدود 13 درصد افزایش را نشان می دهد.

 وی گفت: تولید در واحد کوره بلندها به میزان یک میلیون و 753 هزار و 412 تن چدن مذاب بوده که حدود 4 درصد افزایش داشته است. در واحد فولادسازی یک میلیون و 698 هزار و 483تن شمش آماده تولید شده است که حدود 3 درصد افزایش و جمع کل محصول نهایی به میزان 1میلیون و 634 هزار و 620 تن بوده که حدود 6 درصد افزایش داشته ایم.

معاون بهره برداری ذوب آهن به افزایش تنوع محصولات این شرکت اشاره کرد و گفت: در 9 ماهه سال جاری به منظور پاسخ به نیازهای روز افزون بازار و به منظور توسعه سبد محصولات، پروفیل های زیر در شرکت طراحی و تولید گردید.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج