موج
کدخبر : ۲۰۹۸۸۷ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-209887

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار هرمزگان:

توزیع و فروش تخم مرغ با قیمت مصوب دولتی از روز پنجشنبه در استان هرمزگان آغاز می‌شود.

به گزارش خبرگزاری موج، معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار هرمزگان در جلسه ستاد تنظیم بازار هرمزگان گفت: بر اساس قیمت مصوب هر شانه تخم مرغ بسته بندی شده به قیمت ۱۲ هزار و ششصد تومان و به صورت فله‌ای ۱۱ هزار و ششصد تومان عرضه می‌شود.

بهروز اکرمی افزود: توزیع و فروش این تخم مرغ‌ها از فردا در سطح فروشگاه‌های استان آغاز می‌شود و مشکلی در تامین تخم مرغ وجود ندارد.

وی همچنین افزود: توزیع برنج‌های خارجی که پیش از این وارد شده نیز از هفته آینده آغاز می‌شود تا قیمت برنج در بازار تعدیل شود.

اکرمی گفت: با برنامه ریزی‌های صورت گرفته از هم اکنون خرید و ذخیره سازی میوه‌ها و کالا‌های اساسی ویژه شب عید با نرخ مصوب دولتی نیز آغاز شده و مردم نگرانی از این بابت نداشته باشند.

اکرمی گفت: در خرید و ذخیره سازی میوه‌ها و کالا‌های اساسی شب عید، باید از ظرفیت‌های داخل استان در زمینه تامین میوه و ذخیره سازی استفاده شود.

رئیس سازمان جهاد کشاورزی هرمزگان نیز در این جلسه گفت: افزایش قیمت تخم مرغ در استان به علت کاهش تولید، ناشی از بیماری در کشور بود، که اکنون این کمبود با کاهش تعرفه واردات به پنج درصد و همچنین تعیین استان‌های اصفهان و یزد به عنوان استان‌های معین برطرف شده است.

علی باقرزاده افزود: در صورت نیاز، آمادگی توزیع گوشت مرغ و گوشت قرمز با قیمت مصوب دولتی نیز در استان وجود دارد.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج
آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو
  • گزارش
  • یادداشت

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها