عضو مجلس خبرگان رهبری با بیان اینکه اغتشاشگران بدانند نظام ما نظامی مردمی است، گفت: مردم ایران‌زمین به ویژه مردم شهیدپرور اصفهان هیچ‌گاه اجازه نخواهند داد که عده‌ای بخواهند در جامعه آشوب به پا کرده و امنیت مردم را از بین ببرند.

به گزارش خبرگزاری موج از اصفهان، آیت‌الله سید ابوالحسن مهدوی با بیان اینکه نظام ما، یک نظام مردم سالاری و جمهوری اسلامی است، اظهار داشت: جمهوریت یعنی مردم در حکومتشان نقش مستقیمی دارند و اسلامیت هم یعنی قوانین باید در قالب اسلام پیاده شود، این چیزی است که خواسته مردم بوده و در قانون اساسی پیش‌بینی شده و اکثریت نزدیک به اتفاق همه مردم هم به آن رأی دادند.

وی با بیان اینکه مسلم است که در حکومت نواقصی وجود دارد، افزود: ما همیشه به این نواقص اذعان و اعتراف داشتیم و ازکسانی که حقشان در همه مسائل به ویژه اقتصادی ضایع شده، دفاع می‌کنیم این چیزی است که وظیفه حکومت است و طبق وعده‌ای که به مردم داده‌اند باید به آن عمل کنند.

نماینده مردم اصفهان در مجلس خبرگان رهبری تصریح کرد: یکی از اقداماتی که باید در راستای عمل به وعده‌های خود انجام دهند، اقتصاد مقاومتی است که مسئولان طبق وعده‌های خود باید جلوی حقوق‌های نجومی و کذایی و نیز قاچاق را بگیرند.

وی ادامه داد: مسئولان باید اشتغال جوانان را فراهم کرده، تولید را بالا برده، صادرات را زیاد کنند تا کارگران ما مشغول به کار باشند.

آیت الله مهدوی با بیان اینکه مسئولان نباید اجازه دهند حقوق کارگران عقب بیفتد، بیان کرد: طبق وعده‌ای که رئیس جمهور داده است اکنون باید آب زاینده‌رود تأمین شده باشد و اقدامات خوبی در این زمنیه صورت گرفته باشد.

وی با بیان اینکه مردم باید مطالبات واقعی و حقیقی خود را به صورت قانونی طلب کنند که ما هم از مطالبات به حق آن‌ها حمایت می‌کنیم تا منتج به نتیجه شود، تصریح کرد: موقعیت نظام ما در جهان امروز به لحاظ اقتدار فراوانی که پیدا کرده مورد حسادت بعضی از کشورها و کینه استکبار جهانی واقع شده است، همچنین برخی از موضوعات دست به دست هم داده تا کوچک‌ترین تجمع در کشور از طریق فضای مجازی و جاسوس‌هایی که در کشور دارند صورت گرفته و حرکات ساختارشکنانه و مقابله با نظام انجام دهند.

نماینده مردم اصفهان در مجلس خبرگان رهبری گفت: همچنین در راستای تجمعات شعارهای نامتعارف سر دهند و به اموال عمومی مردم ضربه بزند که هیچ مسلمانی راضی به انجام چنین اقدامات ناپسند و ناهنجاری نمی‌شود.

 

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج