مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان گیلان گفت: هدف از برگزاری این دوره ها فراگیر ساختن و فضا سازی مناسب پیرامون جنبه های نظری و تعاملات اجرایی و الزامات تحقق سیاست های کلی اقتصاد مقاومتی بوده است.

به گزارش خبرگزاری موج از گیلان، احمد علی شهیدی در خصوص برگزاری دوره های آموزش اقتصاد مقاومتی در سال 1396 گفت: این دوره ها در زمینه های مدیریتی-کارشناسی، مهارتی، آموزش خوشه های صنعتی، بازاریابی، HSEE و کار آفرینی جمعاً به تعداد 3352 نفر برای سال 96 در برنامه های اقتصاد مقاومتی پیش بینی شده است که تاکنون برای 2000 نفر دوره های آموزشی برگزار شده است.

رئیس هیات مدیره شرکت شهرک های صنعتی استان گیلان گفت: هدف از برگزاری این دوره های آموزشی فراگیر ساختن و فضاسازی مناسب برای دریافت مشترک در صنعتگران پیرامون جنبه های نظری و تعاملات اجرایی و الزامات تحقق سیاست های کلی اقتصاد مقاومتی بوده است.

وی افزود: همچنین دوره های باقیمانده در حوزه های آموزش بهینه سازی انرژی، مدیریتی و کارشناسی و آموزش خوشه های صنعتی چای و شالیکوبی و کارآفرینی در حال انجام می باشد.

شهیدی گفت: این آموزش ها در شهرک های صنعتی آستانه، لوشان، شفت، انزلی، مجتمع کارگاهی رشت، صومعه سرا و لاهیجان برگزار گردیده است.

وی بیان داشت: دوره های آموزش مجازی نیز از آذر ماه سال جاری در سامانه www.register.isipo.ir آماده ثبت نام از واحدهای صنعتی بوده و ضمن صدور مدارک معتبر از دانشگاه مهر البرز هزینه دوره رایگان می باشد.

رئیس هیات مدیره شرکت شهرک های صنعتی استان گیلان در پایان گفت: همچنین در راستای انجام برنامه های عمل خوشه های صنعتی دو برنامه با عناوین طراحی و ساخت و نصب حمل کننده های چای در حین فرآیند تولید و طراحی و ساخت و نصب کوره های هوای گرم با قابلیت دوگانه سوز بودن با راندمان بالا انجام و از این مزیت ذینفعان خوشه های چای برخوردار گردیده اند.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج