همانطور که مردم همیشه در صحنه حضور داشته و برای رسیدن به آرمان‌های دینی و انقلابی خود از نظام اسلامی دفاع کرده‌اند، همچنان نیز در صحنه حضور خواهد یافت اما مسوولان نیز باید نسبت به رفع مشکلات اقتصادی کشور توجه داشته باشند.

به گزارش خبرگزاری موج ازقم، محمدحسین صفارهرندی شب گذشته در نشت سیاسی که به مناسبت دهه بصیرت در مسجد امام حسن مجتبی(ع) پردیسان قم برگزار شد، با اشاره به اینکه تکرار فتنه 88 برای بازگشایی عقده از جریان‌های خاصی سیاسی نیست، اظهار کرد: با یادآوری این فتنه تلاش کرده‌ایم تا از تکرار آن جلوگیری کنیم.

وی با تاکید بر اینکه آتش فتنه‌های دشمن علیه ملت ایران هیچ‌گاه خاموش نمی‌شود، اضافه کرد: اغتشاشات اخیر از جنس فتنه 88 است که با تدابیر رهبر انقلاب اسلامی و حمایت‌های مردم باری دیگر سرنگون می‌شود.

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام پیروی از هوای نفس و تمایلات نفسانی را یکی از ویژگی‌های فتنه‌گران خواند و گفت: افرادی که در رأس فتنه قرار دارند گاهی برای رسیدن به مال دنیا و اهداف دیگر علیه نظام حاکم کشور خود طغیان می‌کنند و در این مسیر از هیچ اقدامی دریغ نمی‌کنند.

وی به برخی از ویژگی‌های بنیان‌گذار کبیر انقلاب اسلامی اشاره کرد و ادامه داد: مقام معظم رهبری نیز توانسته‌اند به شیوه مطلوب مسیر امام را دنبال کنند، همانطور که امام خمینی(ره) در مقابل جریان‌های انحصارطلب باج نمی‌دادند، رهبر انقلاب اسلامی نیز برای آرام کردن فتنه‌گران امتیازی به آنها ندادند.

صفارهرندی از ویژگی‌های متفاوت امام خمینی(ره) و رهبر انقلاب اسلامی در میان رهبران و سران کشورهای مختلف یاد کرد و افزود: بسیاری از روشن‌فکران و افرادی که در غرب هستند نیز به خوبی بارها به این موضوع اشاره کرده‌اند.

این تحلیل‌گر سیاسی گفت: تجربه‌ها به خوبی به اثبات رسانده که دشمن آماده موج‌سواری در هر حادثه‌ای است اما جریان اعتراضی راه خود را از میان اغتشاشگران جدا کرده است و باید مراقب باشیم در ادامه مسیر دشمن از حرکت‌ها و عملکردها ما سوءاستفاده نکند.

وی تبعیت از ولایت فقیه را راهکاری برای به نتیجه نرسیدن توطئه‌ها خواند و اضافه کرد: همانطور که مردم همیشه در صحنه حضور داشته و برای رسیدن به آرمان‌های دینی و انقلابی خود از نظام اسلامی دفاع کرده‌اند، همچنان نیز در صحنه حضور خواهد یافت اما مسوولان نیز باید نسبت به رفع مشکلات اقتصادی کشور توجه داشته باشند.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج