نماینده مردم کهگیلویه بزرگ در پیامی مردم را به خویشتن‌داری دعوت کرد و ناآرامی‌های اخیر را توطئه استکبار جهانی علیه ایران اسلامی دانست.

به گزارش خبرگزاری موج، متن پیام به شرح زیر است:

نماینده مردم شهرستان‌های کهگیلویه، اغتشاشات اخیر ساخته دست استکبار جهانی بهمئی، چرام و لنده در مجلس شورای اسلامی با اشاره به بی‌نظمی‌ها و اغتشاشات اخیر برخی از شهرهای کشور گفت: اتفاقاتی که در چند روز گذشته شکل‌گرفته اتفاقاتی بوده که از اول انقلاب تاکنون وجود داشته و مردم با هوشیاری کامل مقابل آن‌ها ایستاده و از ولایت‌فقیه و رهبر معظم انقلاب حمایت کردند.

عدل هاشمی‌پور افزود: مشکلاتی درزمینهٔ اشتغال، گرانی و معضلات اجتماعی از گذشته تاکنون در جامعه وجود داشته و هیچ‌گاه مردم پشت ولایت‌فقیه را خالی نکردند.

وی در پیامی از مردم استان و شهرستان‌های حوزه انتخابیه خود خواست: مسئولان به این مشکلات واقف هستند و ما هم در مجلس شورای اسلامی تلاش داریم تا مشکلات مردم را پیگیری کنیم.

وی در ادامه یادآور شده است: با به خیابان ریختن، ایجاد بی‌نظمی و صدمه زدن به اموال عمومی و بیت‌المال چیزی درست نمی‌شود و هم چون گذشته صبور باشید زیرا هیچ‌یک از این کارها به نفع مردم و جامعه نیست.

هاشمی‌پور گفت: این اغتشاشات برگرفته از فتنه سال ۸۸ و دست استکبار جهانی در ناآرامی‌های اخیر به‌وضوح پیدا است بنابراین هوشیاری مردم و مسئولان در این زمینه ضروری است.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج