نماینده بویراحمد و دنا گفت: ارتقاء در نگرش‌ها، رویکردها، رفتارها و عملکرد برای بهبود وضعیت بسیار حائز اهمیت است.

به گزارش خبرگزاری موج از یاسوج، با حضور استاندار کهگیلویه وبویراحمد، غلام‌محمد زارعی، مجید محنایی معاون امور اقتصادی، حسن نوروزی رئیس سازمان مدیریت، فرمانداران و مدیران کل استان مراسم تودیع و معارفه معاون سیاسی استاندار کهگیلویه وبویراحمد در ساختمان دولت برگزار شد.

در این مراسم با حکم وزیر کشور و با حضور استاندار، فتاح محمدی معاون سیاسی استاندار کهگیلویه وبویراحمد جای خود را به محمدکاظم نظری داد.

غلام‌محمد زارعی در این مراسم بابیان اینکه می‌خواستم، حرف‌های دیگری بزنم اما شعری که آقای محنایی معاون اقتصادی استاندار خواند، مرا به وادی دیگری برد و اظهار کرد: انسان‌ها عبث و بیهوده خلق نشده است و انسان‌ها مسئولیت‌پذیر خلق‌شده‌اند. و همیشه جدال بین مسئولیت پذیرفتن و غیرازآن وجود داشته است و جدال و تقابل بین انسان‌های مسئولیت‌پذیر و  مسوول‌ناپذیر وجود داشته است.

زارعی بابیان اینکه انسان‌ها باید خودشان را ارتقاء دهند، افزود: ارتقاء در نگرش‌ها، رویکردها، رفتارها و عملکرد برای بهبود وضعیت بسیار حائز اهمیت است.

نماینده بویراحمد و دنا بابیان اینکه ماقبل از هر چیزی باید یک مسیر الهی که بر اساس دین و کتاب آسمانی الهی ترسیم‌شده، حرکت کنیم، گفت: ما گاهی در مسئولیت‌های الهی، اجتماعی و دینی خودمان درجا می‌زنیم و بعضی از انسان‌ها نیز با ارتقاء نگرش‌های خودشان به اوج می‌رسند.

وی افزود: بهبود نگرش‌ها و رویکردها و ارتقاء آن‌ها بسیار مهم است. و باید از همین امروز مسیر جدیدی در زندگی‌مان ایجاد کنیم.

این نماینده مجلس با اشاره به جلسه معارفه و تکریم معاونین سیاسی استاندار، گفت: این جلسه به معنای اینکه فردی تاریخ‌مصرفش گذشته، نیست، بلکه یکی از فرزندان استان که تجارب بیشتری کسب کرده الآن آمادگی دارد درجاهای مختلف خدمت کند.

زارعی در بخش دیگری از سخنان خود، اظهار داشت: استان کهگیلویه وبویراحمد دو هزار ۵۰۰ گونه گیاهی دارد که ۶۰ گونه گیاهی منحصراً متعلق به این استان است و ما باید از این ظرفیت‌ها به‌خوبی استفاده کنیم.

نماینده بویراحمد و دنا در بخش دیگری از سخنان خود، گریزی به رسانه‌ها زد و گفت: رسانه‌ها نباید جولانگاه حاشیه‌سازان شود و رسانه‌ها نباید به‌جای پرداختن به متن نگاهی صرفاً سیاسی داشته باشند.

وی بابیان اینکه بر اساس گزارش‌های که به دست آوردم، رسانه‌ها بیشترین تخریب را علیه من انجام داده‌اند، تصریح کرد: رسانه‌ها باید علمدار وحدت، اخوت، برادری و همدلی باشند و از پرداختن به مسائل سیاسی، منطقه‌ای، سردسیری و گرمسیری پرهیز کنند.

زارعی تأکید کرد: رسانه‌ها نباید محل بازی و جولانگاه افرادی شود که فقط به دنبال تخریب دیگران هستند.

وی گفت: به‌طور مثال روزهای متمادی رنگ لباسی سوژه خبری رسانه‌ها شده بود، دریغ از اینکه آیا این رنگ لباس کمکی به توسعه استان خواهد کرد یا خیر. یا چه دردی را دوا می‌کند.

وی در پایان از خدمات فتاح محمدی قدردانی کرد و گفت: آقای محمدی از عناصر فکری و نیروهای تحصیل‌کرده و جانباز استان کهگیلویه وبویراحمد و اکنون جای خود را به جانباز دیگری داده، و این مایه مباهات است.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج