معاون توسعه امور ورزش اداره کل ورزش و جوانان خراسان رضوی گفت: همزمان در سراسر کشور اولین المپیاد ورزش‌های همگانی در خراسان رضوی برگزار می‌شود

به گزارش خبرگزاری موج از مشهد،امیر زارعی ضمن اعلام این خبر گفت: گروه توسعه همگانی اداره کل ورزش و جوانان خراسان رضوی با هماهنگی ادارات ورزش و جوانان شهرستان‌ها و هیات‌های ورزش همگانی و انجمن‌های ورزشی، ورزش روستایی و بازی‌های بومی و محلی، بسکتبال و والیبال المپیاد ورزش‌های همگانی را به مناسبت گرامیداشت ایام مبارک دهه فجر برگزار می‌کند.

وی درادامه افزود: این المپیاد همزمان در سراسر کشور با هشت رشته به تفکیک برای آقایان و بانوان دررشته‌های طناب‌زنی، دارت، شوت، بسکتبال، روپایی، طنابکشی، والیبال ۹ نفره، داژبال و پنالتی هدفمند و دو رشته انتخابی بومی محلی به صورت مشترک در تمام شهرستانها برگزار خواهد شد.

وی خاطر نشان کرد: آیین نامه برگزاری برای تمام شهرستانها ارسال شده و بعد از جلسات مختلف به صورت باشکوه این المپیاد برگزار خواهدشد.

زارعی ایجاد شور و نشاط اجتماعی در بین مردم و خانواده ها و استعدادیابی را از اهم اهداف این المپیاد بر شمرد و گفت: امیدواریم بتوانیم به عنوان استان برتر در برگزاری معرفی شویم، این المپیاد پس از تصویب در جلسه در تاریخ ۱۲ لغایت ۱۶ بهمن برگزار می‌شود.

 

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج