مدیرکل بنیاد شهید و امورایثارگران استان گیلان گفت: دهه فجر توفیق و فرصتی روز افزون برای یادآوری و احیای ارزش‌های سیره انقلاب برای ما به ارمغان آورده است که باید از آن به خوبی در راستای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت و احیای یاد شهدای انقلاب استفاده کرد.

به گزارش خبرگزاری موج از گیلان، عبداله پاکاری در جلسه هماهنگی کمیته ایثارگران ستاد بزرگداشت دهه فجر استان با تاکید بر تقویت نقش تشکل های مردمی در مشارکت برنامه های دهه فجر  اظهار داشت: تنوع، نوآوری و خلاقیت در اجرای برنامه ها باید باتوجه به تجربیات سالهای گذشته در دستور کار قرار گیرد تا بتوانیم خروجی مناسبی از فعالیت ها داشته باشیم.

 مسوول کمیته ایثارگران ستاد دهه فجر استان در ادامه با تشریح آیین نامه کمیته ایثارگران گفت: باید تلاش نماییم با استفاده از خرد جمعی و به دور از اجرای کارهای تکراری و کم اثر، در برنامه ها بدنبال اثر گذاری مطلوب در جامعه باشیم و در این راستا کیفی نمودن برنامه ها اولویت اصلی می باشد.

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان گیلان با اشاره به اینکه دهه فجر فرصت مناسبی برای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت است اظهار داشت:بزرگداشت پیروزی انقلاب و یوم اللّه 22 بهمن به معنای بزرگداشت آرمان های اسلامی و اعتقادات دینی است، که جوهره انقلاب را تشکیل می دهند.

وی از تدوین 39 برنامه در کمیته ایثارگران برای برنامه های سال جاری خبر داد و اظهار داشت: برگزاری مراسم نکوداشت یاد وخاطره شهدای دوران پیروزی انقلاب، مراسم سالروز ورود حضرت امام (ره) به میهن، غبار روبی و عطر افشانی مزار متبرک شهدا و حضور در راهپیمایی روز 22 بهمن از شاخص ترین برنامه های این کمیته می باشد.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج