مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان گیلان گفت: 33 موقعیت از 36 موقعیت صنعتی شرکت شهرک های صنعتی گیلان در دست بهره برداری می باشد.

به گزارش خبرگزاری موج از گیلان، احمد علی شهیدی مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان گیلان در نشست با صنعتگران شهرک صنعتی لاهیجان درخصوص اهمیت سرمایه گذاری خارجی و جذب آن بیان داشت: بدون شک دستیابی به رشد بلند مدت و مداوم اقتصادی در هر کشور، با تجهیز و تخصیص بهینه منابع سرمایه گذاری در اقتصاد ملی آن کشور امکان پذیر است و برای رسیدن به این هدف، بازارهای مالی گسترده و عمیق به ویژه بازار سرمایه کارآمد ضروری است.

وی در ادامه افزود: شرکت شهرکهای صنعتی استان گیلان در حال حاضر دارای 36 موقعیت و عرصه صنعتی مصوب می باشد که 33 موقعیت آن در دست بهره برداری می باشد.

رئیس هیئت مدیره شرکت شهرک های صنعتی استان بیان داشت: 1761 هکتار مساحت اراضی در اختیار میباشد که از این میزان 1319 هکتار آن فاز عملیاتی، 517 هکتار مساحت اراضی واگذار شده و 869 هکتار مساحت اراضی صنعتی قابل واگذاری می باشد.

شهیدی در ادامه اظهار داشت: عرصه های در حال واگذاری در تامین زیر ساختها دارای نواقص و کمبودهایی هستند که از مهمترین آنها می توان به تامین قدرت برق اشاره نمود لذا با توجه به شناسایی و تدوین راه حل های رفع مشکلات بر اساس جلسات مکرری که با دستگاه های متولی امر گذاشته شده و همچنین تامین اعتبارات لازم که در این خصوص از محل واگذاری عرصه های صنعتی به متقاضیان سرمایه گذاری، صورت پذیرفت است.

رئیس هیئت مدیره شرکت شهرکهای صنعتی استان گیلان گفت: در آینده شاهد ارتقاء سطح کمی و کیفی خدمات قابل ارائه به صاحبان صنایع مستقر در شهرکها و نواحی صنعتی خواهیم بود.

مدیر عامل شرکت شهرکهای صنعتی استان گیلان گفت: 33 موقعیت از 36 موقعیت صنعتی شرکت شهرکهای صنعتی گیلان در دست بهره برداری می باشد که با زیرساختهای مناسب آماده همکاری همه جانبه و جذب و حمایت از سرمایه گذاران داخلی و خارجی می باشد.

 شهیدی تاکید کرد: شهرک های صنعتی محلی ایده آل برای صنعتگران بوده و لازم است تا زیرساخت های مورد نیاز تامین شود تا صنعتگران بدون دغدغه به فعالیت خود ادامه دهند.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج