رئیس حوزه هنری کرمانشاه گفت: در اولین اقدام حوزه هنری کرمانشاه بازسازی سینما پیروزی کرمانشاه به‌ عنوان بزرگ‌ترین سینمای غرب کشور را به‌ منظور بالا بردن ظرفیت‌های توسعه‌ای استان در دستور کار قرار داده‌ایم.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج کرمانشاه، امین مرادی  فرهنگ را زیربنای توسعه جامعه عنوان کرد و افزود: حوزه هنری به‌عنوان پایگاه اصلی هنر انقلاب اسلامی با تولید آثار فاخر در بخش‌های مختلف هنری توانسته است در ترویج هنر مبتنی بر ارزش‌های اسلامی و انقلابی با همکاری هنرمندان دلسوز و متعهد گام‌های ارزنده‌ای را بردارد.

وی مهم‌ترین برنامه‌های حوزه هنری را در بخش تولید عنوان کرد و خاطرنشان ساخت: توجه به توسعه فضاهای فرهنگی و هنری را نیز در دستور کار قرار داده‌ایم و

مرادی در ادامه گفت: حوزه هنری به‌ عنوان پایگاه اصیل هنر انقلاب تلاش دارد مفاهیم و ارزش‌ها را در قالب‌های زیبایی شناسانه به جامعه منتقل کند.

وی با بیان این نکته که ذات هنر اصلاح‌گر است، افزود: هنر و هنرمند به معنی واقعی هدف اصلاح گرانه دارند چراکه بیان زیبایی‌ها در چارچوب یک اثر هنری، تأثیرات مثبتی بر مخاطب خواهد داشت.

رئیس حوزه هنری استان اظهار داشت: برای تحقق اهداف در حوزه فرهنگ و هنر نیازمند نگاه و توجه جدی مسئولان ارشد استان ازجمله سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی است که با توجه به اشرافیت رئیس این سازمان بر مقوله فرهنگ و هنر امیدواریم هرچه سریع‌تر به نتیجه برسد.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج