در جلسه‌ای با حضور مدیر و معاونین اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی لرستان، رامین صادقی به عنوان مدیر مجتمع فرهنگی و هنری ارشاد شهرستان خرم‌آباد و نماینده مدیرکل در مجتمع‌های فرهنگی و هنری استان معرفی شد.

به گزارش خبرگزاری موج از لرستان، در این مراسم که در مجتمع فرهنگی هنری ارشاد خرم‌آباد و با حضور چهره‌های شاخص فرهنگی و هنری، روسای انجمن‌های فرهنگی و هنری، مدیر کل امور اجتماعی، فرهنگی و خانواده استانداری لرستان، مدیر عامل سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری خرم‌آباد و معاون حوزه هنری استان برگزار گردید، ضمن تقدیر از خدمات سید مصطفی جهانبخت، رامین صادقی به عنوان رئیس مجتمع فرهنگی و هنری ارشاد خرم‌آباد و نماینده مدیرکل در مجتمع‌های فرهنگی و هنری استان منصوب و معرفی شد.

حجت الاسلام حمید رضا حنان در این مراسم با اشاره به جایگاه ویژه مجتمع‌های فرهنگی و هنری در موضوع تولید محتوا، گفت: مجتمع‌های فرهنگی و هنری در واقع مراکز تولید آثار فرهنگی و هنری فاخر هستند و هر مجتمع فرهنگی به مثابه یک دانشگاه است که باید به تعلیم و تربیت هنرمندان رشته های مختلف هنری بپردازد .

وی افزود: مسوول مجتمع به عنوان هماهنگ کننده و ناظر بر فعالیت انجمن های فرهنگی و هنری باید از تجربه، اندیشه و تخصص ویژه این حوزه برخوردار باشد که خوشبختانه مسئول جدید مجتمع ارشاد شهرستان خرم‌آباد از هنرمندان با سابقه و صاحب اندیشه استان است که در زمینه مدیریت نیز شاخصه‌های بسیار خوبی دارد.

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی لرستان تصریح کرد: هنرمندان انجمن های فرهنگی و هنری باید بکوشند تا ذائقه مردم را به سمت هنر علمی و بر پایه ی آموزش های تخصصی سوق دهند با تولید آثار نو و تازه از تکرار و دوباره گویی بپرهیزند .

حنان ادامه داد: فرهنگ و هنر تاثیر گذار باید برخواسته از نیازهای روز جامعه ی خود باشد و هنرمندان باید بدانند که رسالت اصلی شان ، تولید آثاری است که در سمت دهی جامعه به سمت تعالی و رشد ، موثر و مفید واقع می شوند.

در ادامه رامین صادقی با تشکر از حسن اعتماد مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان لرستان، گفت: به دنبال این هستیم تا با برقراری تعامل درست با هنرمندان رشته های مختلف هنری، زمینه رشد بیش از پیش سطح فعالیت های هنری استان را فراهم نموده و در این راه از تمام ظرفیت شهرستان بهره ببریم. 

خبرگزاری موج، این انتصاب را به رامین صادقی و جامعه هنری شهرستان خرم‌آباد تبریک می‌گوید.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج