فرمانده انتظامی استان قم گفت: وقتی شهید از خودش گذشته و به فیض شهادت نائل می شود یعنی خدا خانواده هایشان را مورد عنایت قرار داده چرا که شهید با خونش به اسلام خدمت می کند.

به گزارش خبرگزاری موج از قم، فرمانده انتظامی استان قم در دیدار دو تن از خانواده های شهیدان غلامحسین اشعری و سید جواد نجفیان، گفت:اگرچه خانواده شهدا، سختی ها و مرارت های فراوانی را در فراق عزیزانشان متحمل می شوند، اما بواسطه این صبر و استقامت، در اجر شهید شریک بوده و پاداش اخروی در انتظارشان است.وی پایداری خانواده های شهداء در راه حفظ ارزش های نظام اسلامی و صبر و استقامتشان در این راه را مثال زدنی خواند.

وی افزود:برای ما دیدار با این خانواده های معظم افتخار بوده و کسانی که با خانواده های شهداء ارتباط دارند می توانند از ثمرات و ظرفیت های معنوی آن ها استفاده کنند.کاظم مجتبایی بیان کرد:وقتی شهید از خودش گذشته و به فیض شهادت نائل می شود یعنی خدا خانواده هایشان را مورد عنایت قرار داده چرا که شهید با خونش به اسلام خدمت می کند.

سردار مجتبایی در ادامه حرکت شهدا را حرکتی جاودانه توصیف و خاطرنشان کرد: این حرکت جاودانه موجب پایداری دین و نیز تعالی منزلت و جایگاه کشور شده و در حقیقت این شهدا بودند که جایگاهی جاودانه و متعالی برای اسلام و کشور در سراسر دنیا رقم زدند.

گفتنی است،‌ شهید"غلامحسین اشعری"در روز شانزدهم مهر ماه1362در منطقه ی مهران بر اثر اصابت ترکش به پشت گردن به عرشیان پیوست و "شهید سید جواد نجفیان" در حالی که هنوز 19 بهار از عمرش نگذشته بود که در روز بیست و هفتم شهریور ماه 1366 در منطقه ی شلمچه بر اثر اصابت ترکش خمپاره به فیض عظیم شهادت نایل آمد.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج