نخستین نشست هم‌اندیشی اعضای کمیته کودک و نوجوان ستاد بزرگ‌داشت چهلمین سال‌گشت پیروزی شکوه‌مند انقلاب اسلامی، در اداره ‌کل کانون استان گیلان در رشت برگزارشد.

به گزارش خبرگزاری موج از گیلان، این نشست به منظور هم‌اندیشی و هم‌افزایی در جهت اجرای هرچه بهتر فعالیت‌های کودک و نوجوان محور ایام ا... دهه فجر انقلاب اسلامی صورت‌ گرفت.

اسفندیار ضیائی مدیرکل کانون استان گیلان در این جلسه که با همراهی نمایندگان دستگاه‌های عضو کمیته کودک و نوجوان ستاد دهه فجرتشکیل‌شد، به اهمیت فعالیت‌های سال‌گشت پیروزی شکوه‌مند انقلاب اسلامی پرداخت و چهلمین سال‌گرد این رخداد بزرگ را نشانه‌ی بالندگی و بلوغ این انقلاب مردمی عنوان‌کرد.

اسفندیار ضیائی هم‌چنین تبیین اهداف و تشریح آرمان‌های انقلاب را برای کودکان و نوجوانان مهم خواند و ضمن اشاره به این موضوع که معرفی دست‌آوردهای انقلاب اسلامی به آینده‌سازان بستری مناسب برای پیوند میان نسلی فراهم‌می‌کند، تصریح‌کرد: خلاقیت، نوآوری و ارایه‌ی برنامه‌های متناسب با نیازهای فرزندان ایران اسلامی در این میان از جایگاه ویژه‌ای برخوردار است.

مسوول کمیته کودک ونوجوان ستاد دهه فجر گیلان درعین حال ارتقای کمی و کیفی فعالیت‌ها و همراه‌سازی خانواده‌ها با برنامه‌های دهه فجر را بیان‌گر مردمی بودن این انقلاب توصیف‌ و بر لزوم بهره‌گیری از ظرفیت‌های گسترده جامعه تاکیدکرد.

تاکید بر ضرورت استفاده از توان‌مندی‌های دستگاه‌های عضو این کمیته در ارایه‌ی خدمات فرهنگی رایگان به مخاطبان، توجه ویژه به روستاها و مناطق کم‌برخوردار و هم‌چنین لزوم بهره‌گیری از ظرفیت‌های رسانه و فضاهای مجازی در معرفی افزون‌تر آرمان‌های انقلاب اسلامی، ازدیگر محورهای سخنان ضیائی در این نشست بود که با ارایه‌ی دیدگاه‌ها و تشریح‌برنامه‌های دیگر دستگاه‌ها از سوی نمایندگان آنان همراه‌ شد.

در این نشست نمایندگانی از آموزش و پرورش، صدا و سیما، محیط زیست، فرهنگ و ارشاد اسلامی، کمیته امداد امام خمینی (ره)، بهزیستی و هم‌چنین سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری رشت حضور داشتند.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج