مدیر شهرداری منطقه دو سنندج در بازدید از شهرک شهید ورمقانی گفت : مشکلات ومعضلات سطح محلات توسط مدیران شهرداری کاملاً رصد شده و رفع آن نیازمند تعامل و همکاری ساکنان آن محله است.

به گزارش خبرنگارخبرگزاری موج، مدیر شهرداری منطقه دو باهدف رسیدگی به مشکلات شهرک شهید ورمقانی ضمن حضور در مسجد باب السلام از برخی از معابر این شهرک بازدید نمود.

مدیر شهرداری منطقه دو اظهار داشت : بهسازی و آسفالت معابر یکی از مهم‌ترین خواسته و مطالبه شهروندان است و مدیران شهرداری هم به این امر کاملاً واقف هستند.

جلال اصغری افزود : بسیاری از معابر باید توسط شرکت‌های تعاونی عملیات بهسازی آن صورت می‌گرفت که متأسفانه برخی از شرکت‌های تعاونی به تعهدات خود عمل‌نکرده‌اند.

وی گفت : ما به‌عنوان خادم مردم در حوزه شهرداری پیگیر رفع مشکلات محلات هستیم و در این راه نیازمند تعامل و همکاری  تمامی ساکنان محلات هستیم.

اصغری عنوان کرد : پرداخت به‌موقع  عوارض یکی از راه‌های است که شهروندان می‌تواند در رفع مشکلات و محلات شهرداری را یاری کنند.

مدیر شهرداری منطقه دو ابراز امیدواری نمود : با تلاش و تعامل سازنده بتوانیم در راستای رفع مشکلات سطح منطقه اقدامات مؤثری را انجام دهیم.

در این بازدید جمعی از ساکنان شهرک شهید ورمقانی قبل برگزاری نماز جمعه برخی از مهم ترین مشکلات این شهرک را بیان نمودند.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج