رقابت های قهرمانی ورزش های زورخانه ای پیشکسوتان کشور ظهر جمعه هشتم دی ماه با کسب 18 نشان رنگارنگ ورزشکاران کردستانی در گیلان پایان یافت.

به گزارش خبرنگارخبرگزاری موج، رقابت های قهرمانی ورزش های زورخانه ای پیشکسوتان کشور ظهر جمعه هشتم دی ماه با معرفی نفرات برتر رده های سنی مختلف در گیلان پایان یافت.

این مسابقات با حضور بیش از 310 شرکت کننده از استان های کردستان، کرمان، البرز، همدان، گیلان، مازندران، اصفهان، فارس، آذربایجان شرقی، سمنان، قم، خراسان رضوی، مرکزی، خراسان جنوبی، زنجان، گلستان، کرمانشاه و یزد در ورزشگاه شهید عضدی و زورخانه پوریای ولی رشت برگزار شد.

ورزشکاران سه رده سنی 41 تا 50 سال، 51 تا 60 سال و بالای 61 سال در رشته های تیمی زورخانه ای، مهارت های فردی (چرخ تیز، چرخ چمنی، سنگ، کباده و میل بازی) و 12 گانه انفرادی (میانداری) با یکدیگر به رقابت پرداختند.

تیم استان کردستان با 20 ورزشکار در رقابت های قهرمانی ورزش های زورخانه ای پیشکسوتان کشور شرکت کرد و توانست هشت نشان طلا، هفت نقره و سه برنز را کسب کند.

در رده سنی 41 تا 50 سال، کردستان رشته تیمی زورخانه نشان طلا را کسب کرد و بر سکوی نخست ایستاد و در مجموع رشته ها عنوان دوم تیمی را از آن خود کرد.

همچنین شهریار کردی در رشته کباده نشان طلای همین رده سنی را بر گردن آویخت، رحمت کرباسی در چرخ چمنی و محمد رضا غریبی در رشته میانداری جایگاه سوم را به دست آوردند.

در رده سنی بالای 60 سال، کردستان در رشته تیمی زورخانه ایی بر سکوی دوم قرار گرفت و در مجموع کلیه رشته ها عنوان سوم را از آن خود کرد.

جمال درزیور نیز در رشته های چرخ چمنی و میانداری به ترتیب عنوان دوم و سوم را رده سنی بالای 60 سال کسب کرد.

تیم کردستان با سرپرستی فرزین کاظمی و مربیگری شهریار کردی طی روزهای ششم تا هشتم دی ماه در رقابت های قهرمانی ورزش های زورخانه ای پیشکسوتان کشور حضور یافت.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج