نماینده ولی فقیه دراستان کردستان گفت: بدنبال فتنه سال 88 و با رهبری مدبرانه مقام معظم رهبری و بصیرت و هوشیاری ملت ایران، انقلاب بزرگی در 9 دی اتفاق افتاد و بساط فتنه و فتنه گر بر چیده شد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج، آیت الله سیدمحمد حسینی شاهرودی امروز در آیین گرامیداشت حماسه 9 دی روز میثاق امت با ولایت در سالن آزادی سنندج اظهار کرد: توطئه ها برای براندازی نظام و انقلاب از همان آغاز پیروزی انقلاب شروع شد و دشمنان انواع و اقسام توطئه ها را بکار گرفتند و با تمام توان به میدان آمدند اما تاکنون راه بجایی نبرده اند.

وی بیان اینکه توطئه ای که با عنوان تقلب در انتخابات سال 88 توسط دشمنان چیده شد یک فتنه بود، افزود: فتنه به گونه ای است که قابل تشخیص نیست و ظاهری گول زننده دارد لذا ممکن است افرادی با فتنه و فتنه گران همراه شوند که در سال 88 این اتفاق در کشور افتاد.

نماینده ولی فقیه در کردستان ادامه داد: فتنه از جنگ رو در رو بسیار خطرناک تر است چرا که در جنگ دشمن شناخته شده است و می توان با آن مقابله کرد اما فتنه گول زننده است و بسیاری آن را باور می کنند و تا این باور از بین برود ممکن است اتفاقات ناگواری پیش بیاید.

به گفته وی، بدنبال فتنه سال 88 و با رهبری مدبرانه مقام معظم رهبری و بصیرت و هوشیاری ملت ایران، انقلاب بزرگی در 9 دی اتفاق افتاد و بساط فتنه و فتنه گر بر چیده شد.

آیت الله حسینی شاهرودی با بیان اینکه با مروری بر اتفاقات فتنه سال 88 مشخص می شود چه توطئه بزرگی علیه ملت ایران برنامه ریزی شده بود، گفت: مردم ایران اسلامی در طول تاریخ پر از فراز و نشیب انقلاب هر جایی که لازم بوده وارد شدند و این بار نیز فتنه و فتنه گران را به زباله دان تاریخ ریختند.

وی یادآور شد: آنگونه که اعلام شد 17 سفارتخانه خارجی به صورت جدی بر روی موضوع فتنه سال 88 کار کردند و برای رسیدن به اهداف خود، فضاهای مجازی و شبکه های اجتماعی و خبرگزاری های برتر دنیا را در اختیار داشتند اما با حضور با بصیرت مردم شکست خوردند.

نماینده ولی فقیه در کردستان اضافه کرد: دشمنان نظام می ‌خواهند ملت ما را از دین و آیین خود برگردانند و با تمام توان در صدد این تغییر هستند و از هیچ ترفندی برای تحقق هدف شان چشم پوشی نمی کنند.
وی افزود: یکی از آثار فتنه که هنوز هم مردم گریبانگیر آن هستند بحث تحریم هاست که دشمنان نظام اسلامی در صدند با فشار آوردن به مردم به نقشه های شوم خود دست یابند.

به گفته وی، نظام اسلامی ایران که دشمنان بدنبال انزوای آن بوده و هستند امروز در اوج عزت و اقتدار قرار دارد و در زمینه های مختلف به الگویی برای سایر کشورها تبدیل شده است.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج