نماینده ولی فقیه در استان خوزستان گفت: 9 دی سال 88، حرف‌های دو پهلو و چند پهلوی بعضی از خواص باعث ادامه فتنه شد که البته با درایت مقام معظم رهبری و بیداری مردم نتوانست کار به جایی ببرد.

به گزارش خبرگزاری موج خوزستان، آیت الله سیدمحمدعلی موسوی جزایری ظهر امروز (9 دی) در حاشیه راهپیمایی بزرگداشت حماسه 9 دی در جمع خبرنگاران، عنوان کرد: پیام راهپیمایی امروز مشت محکم بر دهان دشمنان نظام وانقلاب اسلامی است.

وی بیان داشت: فریب خوردگان و عوامل مزدور دشمن بدانند که در برابر سیل خروشان ملت نمی‌توانند ایستادگی کنند پس به صفوف مردم بپیوندند تا در دنیا و آخرت زیان نبینند.

نماینده ولی فقیه در استان خوزستان تصریح کرد: در روز 9 دی سال 88 فتنه بسیار پیچیده‌ای که دشمنان انقلاب اسلامی سال‌ها برای آن برنامه‌ریزی کرده بودند با آگاهی و بصیرت ملت ایران نقش بر آب شد.

سید محمدعلی جزایری افزود: اگر حضور باشکوه مردم در حماسه 9 دی نبود و مردم پای کار نمی‌آمدند، دشمن می‌توانست صدمات بیشتری به نظام اسلامی وارد کند، اما شکل‌گیری این حماسه بزرگ توطئه‌ها را در نطفه خفه کرد.

وی هدف دشمن از فتنه 88 را فروپاشی نظام از درون عنوان کرد و گفت: در آن سال حرف‌های دو پهلو و چند پهلوی بعضی از خواص باعث ادامه فتنه شد که البته با درایت مقام معظم رهبری و بیداری مردم نتوانست کار به جایی ببرد.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج