حجت‌الاسلام علی شیرازی رمز پیروزی ملت ایران در میان تمام فتنه‌های داخلی و خارجی را پذیرش ولایت الهی عنوان کرد و گفت: حماسه‌آفرینی مردم ایران در تمامی شهرها و روستا در 9 دی 88 نمونه بارز حماسه‌آفرینی ایرانیان در برابر فتنه‌ها بود.

به گزارش خبرگزاری موج کرمانشاه، حجت‌الاسلام علی شیرازی در مراسم گرامیداشت حماسه 9 دی‌ماه در تجمع بزرگ مردم کرمانشاه، بابیان این مطلب که هر زمان جامعه‌ای از ظلمت عبور کرده و به سمت نور برود آن ایام، ایام الهی می‌شود، ابراز داشت: دنیا باور نمی‌کرد ملتی با دست‌خالی به اینجا برسد و دلیل آن چیزی نیست جز اینکه پشتیبان این ملت قدرتی بود که تمام قدرت‌های دنیا نمی‌توانستند این قدرت را بشکنند. آن قدرت، قدرت خدا بود که پشت سر این ملت قرار داشت و کسانی که باور نمی‌کردند، دیدند.

وی افزود: طراحی فتنه ۸۸ یک طراحی پیچیده بود و برنامه‌ریزی کرده بودند. کسی باور نمی‌کرد و حتی در روزنامه یکی از کاندیداهای ریاست جمهوری علیه امام (ره) و انقلاب وارد فاز شدند.

نماینده ولی‌فقیه سپاه قدس خاطرنشان ساخت: بعضی‌ها هم در کشور غافل شدند و بر طبل تقلب کوبیدند مقام معظم رهبری فرمودند، این آقایانی که می‌گفتند در انتخابات سال ۸۸ تقلب شده است، در جلسات خصوصی خود می‌گویند که تقلبی در کار نبود و امکان تقلب وجود نداشت. چرا این حرف‌ها را نمی‌آیند علناً در میان مردم بزنند.

شیرازی ادامه داد: برخی امروز در کشور می‌گویند که سران فتنه باید آزاد باشند، آزاد باشند که فتنه کنند؟ خیر ملت انقلابی ایران، شهید داده و ملت غیور کرمانشاه اجازه نمی‌دهد که فتنه گران دوباره درون این کشور بیایند و فتنه کنند و به بخواهند انقلاب ما را تضعیف کنند. این ملت پای ارزش‌ها، انقلاب، ولایت و دین خود ایستاده است.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج