شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی هم با صدور اطلاعیــه ای از ملت بصیر و آگاه ایران اسلامی دعوت کرد تا در مراسـم بـزرگـداشـت حماسـۀ نهم دی در میدان انقلاب اصفهان شرکت کنند.

به گزارش خبرگزاری موج ازاصفهان ،حماسه نهم دی ماه و حضور عاشورایی مردم حماسه ساز و ولایتمدار ایران اسلامی در راهپیمایی 9 دی ماه 1388 نقطه عطفی در تاریخ انقلاب و برگ سبزی در افتخارات مرد و زن ایرانی است.

این روز، روز خروش ملت ایران و آشکار ساختن خشم مقدس در برابر اهانت ها و حرمت شکنی های عده ای غافل به مقدسات در روز عاشورای حسینی است.

روز نهم دی در واقع روز نه گفتن ملت ایران به سران فتنه و آری گفتن به نظام اسلامی و بیعت مجدد مردم با آرمان های والای حضرت امام خمینی(ره) و رهبر فرزانه انقلاب اسلامی است.

در این رو، مشروعیت سیاسی نظام اسلامی ایران بار دیگر با حضور خودجوش ده ها میلیونی مردم در تهران و تمامی شهرهای دیگر کشور به جهان اعلام شد.

شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی هم با صدور اطلاعیــه ای از ملت بصیر و آگاه ایران اسلامی دعوت کرد تا در مراسـم بـزرگـداشـت حماسـۀ نهم دی که امروز در تمامی مراکز استان ها و شهرستان ها و شهرهای سراسر کشور و بیش از هزار و 200 نقطۀ کشور با حضور پرشور و آگاهانۀ ملت فهیم و بصیر ایران اسلامی برگزار می شود شرکت کنند.

مردم اصفهان امروز ، ساعت 15 در میدان انقلاب اصفهان با حضور پرشور ، گسترده و آگاهانۀ خود ، نشان می دهند که به هیچ شخص و حزب و گروهی چک سفید امضاء نداده و با فتنه گران در هر دوره ای مقابله خواهد کرد.

سخنران مراسم امروز حماسه نهم دی در اصفهان حجت الاسلام و المسلمین عبدالله حاج صادقی جانشین نمایندگی ولی فقیه در سپاه پاسداران خواهد بود .

 

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج