دبیر جشنواره مردمی فیلم عمار در گنبدکاووس گفت: فیلم‌های جشنواره مردمی فیلم عمار امروز با حضور جمعی از فعالان فرهنگی هنری شهرستان گنبدکاووس در سالن اجتماعات هلال احمر اکران می‌شود.

به گزارش خبرگزاری موج، محمد اسدالله‌پور ظهر امروز در جمع خبرنگاران با اشاره به برگزاری جشنواره مردمی فیلم عمار اظهار داشت: هرسال در اکران فیلم های جشنواره عمار, عنوان یا عناوینی انتخاب می‌شود و آثاری با این موضوعات اکران می‌شود, که امسال, عناوین, "مقاومت, عدالت و هویت" عناوین این جشنواره است.

 اصلی‌ترین اتفاق جشنواره سال جاری

وی افزود: افتتاحیه هشتمین جشنواره مردمی فیلم عمار در تهران با اکران فیلم, "زمستان یورت" است که با زبان هنر, به مسائل کارگران معدن می‌پردازد و کارگردان این اثر, از کارگردان شهرستان گنبدکاووس است و اصلی‌ترین اتفاق جشنواره سال جاری, اکران این اثر گنبدی در افتتاحیه جشنواره مردمی کشور در تهران است.

دبیر جشنواره مردمی فیلم عمار در گنبدکاووس تصریح کرد: با توجه به برگزاری هشتمین دوره جشنواره مردمی عمار در کشور, این جشنواره, چهارمین دوره خود را در گنبدکاووس می‌گذراند و در بخش هویت, اثری در رابطه با دیوار تاریخی جرجان اکران خواهد شد.

وی تاکید کرد: در بخش عدالت نیز, اثری به نام " داد" توسط کارگردان گنبدی ساخته و درباره عدالت اجتماعی است که اکران می‌شود.

مهم‌ترین هدف برگزاری این جشنواره

اسدالله پور یادآور شد: می‌توان گفت, مهم‌ترین هدف برگزاری این جشنواره, این است که فضای فرهنگی, هنری شهرستان را به فضای فرهنگی هنری ملی متصل کند و مردمی و خودجوش بودن آن, مهم‌ترین شاخصه این جشنواره است.

دبیر جشنواره مردمی فیلم عمار در گنبدکاووس گفت: جشنواره مردمی فیلم عمار, روز جمعه 8 دی ماه از ساعت 18 تا 22, با حضور جمعی از فعالان فرهنگی هنری شهرستان گنبدکاووس در سالن اجتماعات هلال احمر برگزار می‌شود.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج