دومین سوگواره ملی رسانه‌ای فیلم و عکس سفینة النجاة با هدف حفظ و ترویج فرهنگ عاشورایی در سراسر جهان به میزبانی استان گلستان برگزار می‌شود.

به گزارش خبرگزاری موج، مصیب کوهی مشایخ مسئول دبیرخانه سوگواره بین‌المللی سفینة النجاة اظهار داشت: دومین سوگواره ملی رسانه ای فیلم و عکس سفینة النجاة با موضوعات معرفی شخصیت و جایگاه امام حسین(ع) و اهداف قیام عاشورا و حضور ملیت‌های مختلف از سراسر جهان در پیاده‌روی اربعین، حضور اهل سنت و مذاهب مختلف، حضور مسیحیان، یهودیان و سایر ادیان، جلوه های مبارزه با استکبار در پیاده روی و جلوه‌های اخلاق اسلامی و غیره برگزار می‌شود.

وی افزود: این جشنواره در بخش های فیلم مستند و نماهنگ، بخش عکس (حرفه ای) و بخش عکس مردمی (من و همسفر اربعینی) در قالب عکاسی با موبایل برگزار می‌شود.

مسئول دبیرخانه سوگواره بین‌المللی سفینة النجاة تصریح کرد: داوران بخش عکس این جشنواره آقایان حاج داود عامری، سید شهاب الدین واجدی و جواد عظیمی هستند.

وی افزود: داوطلبان برای ارسال آثار در این جشنواره تا 25 دی ماه 1396 مهلت دارند و می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر به سایت www.soogvareh-nejat.ir و کانال تلگرامی به آدرس  https://telegram.me/soogvareh_nejat مراجعه کنند.

کوهی اظهار کرد: اختتامیه دومین سوگواره مردمی فیلم و عکس "سَفینَةُ النَّجاةِ" در نیمه دوم بهمن ماه در استان گلستان برگزار می شود.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج