وزیر سابق اطلاعات در جمع پرشور مردم رشتبا بیان اینکه برخی‌ها مایلند فتنه 88 را دعوای انتخاباتی معرفی کنند گفت: اروپا و استکبار در حال فروپاشیست و منشا آن نیز انقلاب اسلامی است.

به گزارش خبرگزاری موج از گیلان، حجت الاسلام والمسلمین حیدر مصلحی امروز در جمع پرشور و پرشکوه مردم رشت در میدان شهدای ذهاب شهر رشت اظهار کرد: نهم دی‌ماه از معجزه‌های بزرگ است که ملت ایران با هوشیاری و بصیرت ضربه محکم به استکبار زد.

وی با بیان اینکه برخی‌ها مایلند فتنه 88 را دعوای انتخاباتی معرفی کنند، افزود: ملت ایران با بصیرت به خواص فریب‌خورده و تحت تأثیر القائات دشمن قرارگرفته فهماند که ولایتمدار هست.

وزیر سابق اطلاعات با اشاره به عرض‌اندام مردم رشت در 8 دی، گفت: حرکت بزرگ مردم رشت توانست طراحی دشمن را نقش بر آب کند.

مصلحی با اشاره به تأکید رهبری مبنی بر حفظ روحیه حماسه نهم دی گفت: تا جمهوری اسلامی برقرار است استکبار جهانی دست از رفتار خصمانه خود نمی‌کشد چون استکبار باوجود انقلاب اسلامی در حال فروپاشی است.

وزیر سابق اطلاعات با اشاره به دلارهای عربستان در اسلام و ایران هراسی گفت: قرآن کتابی هست که خروج از بن‌بست را به دنیا در حال نشان دادن است و اعضای هیئت‌علمی آمریکا به این نکته اذعان دارند.

وی به وجود بیش از چهارده میلیون مقاله از اعضای هیات علمی و اندیشمندان اروپایی در اینترنت اشاره کرد و گفت: بسیاری از اساتید دانشگاهی و نخبگان و اندیشمندان اروپایی در مقالات خود اعلم کرده اند که استکبار در حال فروپاشیست.

مصلحی با بیان اینکه ما به حول و قوه الهی آینده اروپا را از آن انقلاب اسلامی میبینیم ادامه داد: استکبار برای اسلام هراسی با دلار عربستان داعش را به وجود آود در حالیکه به زغم نخبگان اروپایی، قرآن تنها منبعی است که راه های خروج از بن بست ها را به دنیا نشان میدهد.

وی افزود: فروپاشی استکبار در حال اتفاق افتادن است و منشا آن انقلاب اسلامیست.

مصلحی خاطر نشان کرد: رهبری سه سال است در هر سخنرانی به بحث نفوذ و طراحی دشمن در کنار هر فرد و شخصیت تاکید دارند و می فرمایند که در  بحث نفوذ دشمن برنامه هایی طراحی می کند تا مردم، مسئولان، نخبگان در محاسبات و تصمیم گیری های خود دچار مشکل و اختلال شوند.

وی راهبرد تهدید را یکی از برنامه های طراحی شده دشمن در نفوذ عنوان کرد و گفت: اینکه امریکا مدام تهدید می کند که گزینه های روی میز است نوعی تهدید برای نفوذ در کشور ما است.

وزیر سابق اطلاعات با اشاره به اینکه برجام یکی از اختلالات محاسباتی بود ادامه داد: ما به برجام امید بسته بودیم تا مشکلات کشور را حل کنیم ولی این امر اتفاق نیفتاد.

وی با بیان اینکه به فرموده مقام معظم رهبری باید روی پای خود بایستیم و به اقتصاد مقاومتی توجه بیشتری داشته باشیم اظهار کرد: نباید با اقتصاد مقاومتی بازی کرد و باید به معنی واقعی کلمه به میدان بیاییم.

مصلحی با بیان اینکه امروز به گفته مسئولان کشور نقدینگی ما طی سه الی چهارسال گذشته بیش از 5 برابر شده است افزود: اگر ما در تحریم هستیم پس اینهمه فضای اشرافی گیری چرا در کشور وجود دارد.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج