فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرضا، گفت: رهبر معظم انقلاب در طول ۸ سال گذشته بالغ بر ۲۰۰ مرتبه در رابطه با فتنه ۸۸ سخنرانی نموده و فتنه را خط قرمز انقلاب و نظام اسلامی دانسته اند که تمام مسئولان این خط قرمز را رعایت کنند.

به گزارش خبرگزاری موج از اصفهان، سرهنگ جواد داستانی، با اشاره به حضور در ایام هفته بصیرت و سالروز حماسه نهم دی اظهار کرد: مردم ایران در روز نهم دی ماه ۸۸ طومار فتنه گران را در هم پیچیدند و همه ی نقشه های دشمنان غربی و ایادی آن ها در داخل کشور را نقش بر آب کردند.

وی با بیان اینکه مردم شهر شهرضا و استان اصفهان همواره در طول انقلاب اسلامی نشان داده اند که بصیرتی مثال زدنی در سطح کشور دارند، عنوان کرد: مردم بصیر شهرستان شهرضا، یک روز زودتر از مردم کشور و در تاریخ هشتم دی ماه با تجمع در میدان مرکزی شهر، خواستار محاکمه سران فتنه شده و عمل فتنه گران در هتک حرمت به مساجد، امام حسین(ع) و سوگواران حضرت و نیز امام خمینی(ره) و رهبر معظم انقلاب امام خامنه ای را، محکوم کردند.

فتنه گران انتخابات را بهانه ای برای حمله به اصل نظام می دانستند

وی با بیان اینکه سیر حوادث در طول سال ۸۸ نشان دهنده برنامه ریزی دشمن پیش از شروع انتخابات برای ایجاد فتنه در کشور بود، یادآور شد: خود فتنه گران در شعارهایی که در طول سال ۸۸ می دادند، انتخابات را بهانه ای برای حمله به اصل نظام معرفی می کردند.

سرهنگ داستانی با بیان اینکه اعلام پیروزی پیش از موعد یکی از سران فتنه، ادعای احتمال تقلب و اینکه در صورت تقلب طرفداران به خیابان ها بیایند، همه نشان دهنده برنامه ریزی دشمنان داخلی و خارجی برای براندازی نظام بود و تاکید کرد: رهبر معظم انقلاب در روزهای آغازین فتنه، به عنوان پدری مهربان به سران فتنه نصیحت می کردند که به مر قانون پایبند باشند و اگر اعتراضی دارند از طریق قانون پیگیری کنند و از طرفی شورای نگهبان نیز اعلام آمادگی کرد تا در صورت اعتراض نامزدها صندوق های آراء مورد نظر را بازشماری نماید.

هیچ یک از سران فتنه برای ثبت دعاوی خود به شورای نگهبان مراجعه نکردند

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرضا، ادامه داد: اما با این وجود هیچ یک از سران فتنه برای ثبت دعاوی خود مراجعه ای نداشتند و بر ادعاهای پوچ خود بدون ارائه هیچ گونه دلیلی اصرار ورزیدند.

وی با بیان اینکه سخنرانی های تاریخی امام خامنه ای در نماز جمعه پس از انتخابات سال ۸۸ تکلیف همگان را مشخص کرد، خاطرنشان شد: صحبت های رهبر معظم انقلاب در این روز فصل الخطابی برای همه بود و مردم فهیم و آگاه ایران، مرز خود را با فتنه گران مشخص کردند.

سرهنگ داستانی با بیان اینکه پس از این نماز جمعه سران فتنه به جای این که دست از اقدامات خود بردارند با صدور بیانیه های متعدد بیش از پیش به فتنه دامن زدند، تصریح کرد: عده ای آشوب گر در لباس مردم عادی در این ایام به خیابان ها ریختند و به اموال عمومی آسیب رسانده و به دنبال از بین بردن امنیت در سطح شهرهای کشور بودند.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج