نماینده مردم اصفهان در مجلس پیرامون اینکه بیش از ۷۰۰ اتاق فکر مدیریت آمریکا برای زمین‌گیر کردن انقلاب در آن زمان فعال بودند، گفت: فعالیت بنیادهای آمریکایی همچون بنیاد ملی برای دموکراسی، مؤسسه دموکراتیک ملی برای امور بین‌المللی NDI از جمله این بنیادها هستند.

به گزارش خبرگزاری موج از اصفهان، حجت‌الاسلام احمد سالک در مراسم بزرگداشت ۸ و ۹ دی ماه در پایگاه هوایی شهید بابایی اصفهان، با اشاره به جنگ نرم دشمنان و فتنه‌های سال‌های ۷۸ و ۸۸، گفت: به فرموده امام خامنه‌ای فتنه بزرگتری در راه است که این فتنه هم اکنون کلید خورده و عناصری در داخل کشور جریان‌سازی می‌کنند.

وی افزود: استفاده از مراکز علمی دانشگاه تهران که در یکسال بیش ۳ تا ۵ هزار مقاله، بیش از یک‌هزار و ۲۰۰ گزارش و ۳۰۰ جلد کتاب علیه ایران تحویل امریکا دادند از دیگر اهداف ۱۲ گانه جریان استکبار در فتنه ۸۸ است.

وی بیان کرد: تشکیل دفتر هماهنگی علیه ایران تحت نظر معاون اول اوباما، تشکیل مثلث فتنه با مدیریت امریکا با هدف تسلیم کردن ایران، سقوط ایران با شعار تقلب در انتخابات ۸۸ از جمله دیگر اقدامات جریان استکبار در سال ۸۸ است.

حجت‌الاسلام احمد سالک با اشاره به فعالیت شبکه‌های نفوذ در فتنه ۸۸، گفت: افرادی همچون کاملی انتخابی‌فرد، هوشنگ امیراحمدی، محسن سازگارا، اکبر گنجی، محمدجواد اکبری، فرشاد امیرابراهیمی و مسعود بهنود از جمله اعضای این شبکه نفوذ بودند.

نماینده مردم اصفهان در مجلس با اشاره به اینکه رهبری برای ۹ دی عناصری مطرح کردند، اظهار داشت: ایشان فرمودند عنصر حضور مردم با بصیرت و عنصر ایمان دینی، حضور مردم را رقم زد و برگ زرینی در تاریخ انقلاب شکل گرفت.

وی اظهار داشت: ۱۳ ماه پیش از انتخابات سال ۸۸ جلسه راه‌اندازی فتنه در ایران با رمز تقلب در آمریکا طرح‌ریزی ‌شده بود.

حجت‌الاسلام احمد سالک افزود: دشمن برای رسیدن به این هدف از سال‌ها قبل برنامه‌ریزی کرد و با بهره‌گیری از برخی جریان‌های داخلی کوشید در قالب شعار تقلب، عملیات براندازانه خود را آغاز کند.

نماینده مردم اصفهان در مجلس بیان کرد: آمریکا برای رسیدن به اهدافش به سازماندهی نیروهای خودفروخته در داخل ایران اقدام و کنگره آمریکا میلیون‌ها دلار برای براندازی حکومت ایران تصویب کرد.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج