مدیر حوزه علمیه خواهران استان اصفهان، با اشاره به خودجوش بودن راهپیمایی 9 دی گفت: چنین حرکتی از ابتدای انقلاب تاکنون سابقه نداشته که مردم بدون هیچ دعوت قبلی به خیابان ها بریزند و حمایت خود را از اصول نظام و اعتقادات حقه اسلام بیان کنند.

به گزارش خبرگزاری موج از اصفهان، حجت الاسلام سید مهدی ابطحی به مناسبت ایام الله 9 دی با بیان اینکه دشمنی با انقلاب اسلامی ریشه دیرینه ای در قبل از پیروزی انقلاب دارد اظهار کرد:  عده ای به کل نهضت و حرکت های انقلابی مخالف بودند اما انقلاب با هدایت های حضرت امام(ره) حرکت پرشتاب خود را طی کرد و به پیروزی رسید.

وی با بیان اینکه فتنه گران جای هیچ شک و شبهه ای مبنی بر حسن نیت خود را برای مردم باقی نگذاشتند، گفت: این افراد اگر ذره ای با این حرکت‌ها مخالف بودند ابراز پشیمانی می‌کردند، اما از هیچ یک از این اقدام ها اعلان برائت نکردند، چراکه اربابان آنها چنین اجازه ای را ندادند و درعوض این حرکت را تحسین کردند.

حجت الاسلام سید مهدی ابطحی با اشاره به حمایت ایادی استکباری آمریکا و انگلیس از فتنه 88 مطرح کرد: این افراد خیال می‌کردند با جماعتی که به خیابان آورده اند می‌توانند انقلاب را در دست بگیرند و خباثت خود را به حد اعلی رساندند تا جایی که روز عاشورا علیه امام حسین(ع)، نظام و رهبری شعار دهند و مغازه ها را به آتش بکشند.

مدیر حوزه علمیه خواهران اصفهان با بیان اینکه فتنه گران جای هیچ شک و شبهه ای مبنی بر حسن نیت خود را برای مردم باقی نگذاشتند، خاطرنشان کرد: این افراد اگر ذره ای با این حرکت‌ها مخالف بودند ابراز پشیمانی و برائت می‌کردند اما از هیچ یک از این اقدامات اعلان برائت نکردند چراکه اربابان آنها چنین اجازه ای را ندادند و درعوض این حرکت را تحسین کردند.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج